Žížaláci DVD

Daniel Wiesner
Druh nosiče
DVD

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

• - nádherné příběhy, děti milují:-)

žížaláci jsou u nás oblíbení, krásné příběhy, hezky vytvořené

• , zakoupeno v Luxor.cz

• Krásná a jednoduchá grafika pro malé děti ... baví se celá rodina

• , zakoupeno v Bontonland.cz

Dětem (4 a 2 roky) se velice líbí.
    Na DVD nejsou vůbec žádné reklamy či upoutávky, což hodnotím velice pozitivně.
    Doporučuji.

Herecké obsazení
Daniel Wiesner
Druh nosiče
DVD

Specifické možnosti plastelínové technologie animace využívá nový seriál večerníčků ČT Žížaláci. Příběhy pro menší diváky vynikají hravostí a humorem. Dva hrdinové seriálu, Žížaláci, jsou zároveň nerozluční kamarádi i rivalové, rádi podnikají společné výpravy, při kterých uskutečňují neuvěřitelná dobrodružství. Myslíte si například, že na zahrádce je nuda s nedostatkem legrace? Z omylu nás vyvedou právě naši rozverní Žížaláci, kteří čiší nápady, vitalitou a chutí utkat se s rozzlobeným Kosákem.

DVD 1

Rok natočení: 2009

Země:

ČR

Zvuk CZ:

Dolby Digital 2.0 (Stereo)

Jazyk orig.: česky

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

• - nádherné příběhy, děti milují:-)

žížaláci jsou u nás oblíbení, krásné příběhy, hezky vytvořené

• , zakoupeno v Luxor.cz

• Krásná a jednoduchá grafika pro malé děti ... baví se celá rodina

• , zakoupeno v Bontonland.cz

Dětem (4 a 2 roky) se velice líbí.
    Na DVD nejsou vůbec žádné reklamy či upoutávky, což hodnotím velice pozitivně.
    Doporučuji.

• Skvělé animované pohádky, určitě doporučuji.

Pěkné, veselé animované pohádky, které zaujaly nejen mne ale i mého dvouletého syna.
    Příběhy jsou jednoduché, vtipné, zaujmou a jsou krátké (cca 10 min) takže se syn nenudí a zvládne se dívat i na víc dílů za sebou.
    Mě osobně se námět a zpracování velice líbí, doporučuji.
    Příběhy jsou vhodné i pro nejmenší děti.
    Nemám žádné negativní výhrady.

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

Tento produkt jsem si vybrala na základě zpracování tématu pro děti.
    Jednotlivé příběhy jsou velmi dobře pochopitelné i malými dětmi,jsou veselé a vtipné.
    Dvd bych doporučila.
    Jedná se o velmi pěkné pohádky.

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

• super večerníček, který zbožňuje náš 2letý syn, ale zaujal i 3měsíční miminko, prostě skvěle udělané
    • ještě pořád se mi zdá, že by ceny DVD mohly být nižší, když už se nejedná o novinku

jeden z nejlepších večerníčků pro menší děti
    vtipné, pobaví i dospělého
    vydání je na 2 DVD, takže když se okouká jedno, můžeme pustit druhé zase s novými díly
    dávám přednost starším večerníčkům před novinkami, ale toto je jedna z výjimek, kterou hodnotím velmi kladně
    naše děti "žížaly" prostě zbožňují a z DVD byly nadšené

• , zakoupeno v POPRON.cz

• skvělá zábava i pro sedmileté děti

super

• , zakoupeno v POPRON.cz

• Tento produkt si vybrala má dcera jako dárek k vánocům a je s ním velice spokojena.

Super!!!

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

• Naprosto jedinečný večerníček - skvělá animace, příběhy i hudba
    • nic nic nic
  • , zakoupeno v POPRON.cz

pohádky známe již z večerníčků, proto jsem je objednala vnoučkovi. Moc se mu líbí, jak se postavičky, které jsou z pastelíny, přeměňují .