Živý Matrix DVD

Typ
filmy

• , zakoupeno v MusicRecords

• , zakoupeno v Bontonland.cz

• perfektní pro rozšíření povědomí pro fandy kvantové teorie :-)

rozhodně doporučuji všem, kteří se zajímají o alternativní postupy léčby chorob

• Délka: 83 min.
  • Zvuk: Dolby Digital 2.1 anglicky
  • Titulky: české
  • Obraz: 16:9

Snímek Grega Beckera a B.H. Masseyho zachycující nové myšlenky, které se týkají spleti faktorů podmiňujících naše zdraví.

Skupina zapálených vědců, psychologů, odborníků na bioenergetiku a vyznavačů holistické medicíny dokazuje, že léčitelství založené na práci s energetickou informací je velice úspěšné. Zkoumá tělo z pohledu kvantové fyziky a zjišťuje, že jsme mnohem víc než jen biomechanické stroje. Představena je zde např. i léčebná metoda Reconnective Healing („léčba znovunapojením“).

Název filmu evokuje matrix, živou informační síť či pole. Je možné, že nás tato síť ovlivňuje? Film se zabývá vztahem mezi vědou a léčením. Odhaluje souvislosti mezi faktory, které mají vliv na naše zdraví. Můžeme reálně ovlivnit svůj zdravotní stav? Jakou roli hraje naše vědomí, naše přesvědčení či víra? Máme zavrhovat placebo efekt? Jak vědci vysvětlují tzv. zázračná vyléčení? Ve filmu vystupuje celá řada š

• , zakoupeno v MusicRecords

• , zakoupeno v Bontonland.cz

• perfektní pro rozšíření povědomí pro fandy kvantové teorie :-)

rozhodně doporučuji všem, kteří se zajímají o alternativní postupy léčby chorob