x-men 3: poslední vzdor BD

• Režie: Brett Ratner
  • Scénář: Simon Kinberg, Zak Penn
  • Kamera: Dante Spinotti
  • Hudba: John Powell
  • Hrají: Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen, Patrick Stewart, Famke Janssen, Anna Paquin, Kelsey Grammer, James Marsden, Rebecca Romijn, Shawn Ashmore, Aaron Stanford, Vinnie Jones, Ellen Page, Daniel Cudmore, Ben Foster, Michael Murphy, Dania Ramirez, Shohreh Aghdashloo, Josef Sommer, Bill Duke, Eric Dane, Haley Ramm, Stan Lee, Cayden Boyd, Anthony Heald, Cameron Bright, Julian Richings, Mei Melançon, Ken Leung, Makenzie Vega, Ron James, R. Lee Ermey, Chelah Horsdal, Olivia Williams, Mark Helfrich, John Pyper-Ferguson, Aaron Pearl, Alex Ferris, Omahyra, Tanya Newbould, Brenna O'Brien, Brad Kelly, Monique Ganderton, Adrian Hough

Když jsi mutantem, máš jen dvě možnosti, co s tím dělat. Skrývat to, či se držet v ústraní. Dnešek je den, kdy se to ale změnilo a světlo světa spatřil téměř zázračný lék proti mutantství. Bohužel odvrhnout nechtěný a často proklínaný dar a stát se opět člověkem není tak jednoduché, jak na první pohled vypadá. A zloduch Magneto (Ian McKellen) na vyléčení určitě nepomýšlí. Z předchozích dílů nám dobře známá skupina mutantů pod vedením profesora Charlese Xaviera (Patrick Stewart) je nyní posílena o dva nové bojovníky Šelmu (Kelsey Grammer) a Anděla (Ben Foster) a budou to vážně potřebovat. X-meni musí rozpoutat nejstrašlivější válku jakou kdy svět viděl, jen aby mohli navždy ukončit všechny ostatní.

Bonusy:

• · Komentář režiséra a scénáristy: Bretta Ratnera, Simona Kinberga a Zacka Penna
  • · Komentář Producentů: Avi Arada, Laurena Shulera Donnera a Ralpha Wintera

· Vynechané scény · Překvapení · D box

• Zvuk: 5.1 čeština, 5.1 polština, 5.1 turečtina
  • Titulky: české, anglické, maďarské, arabské, bulharské, estonské, francouzské, řecké, hebrejské, holandské, chorvatské, islandské, polské, ruské, portugalské, rumunské, slovinské, turecké
  • Obraz: 16:9, barevný

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Filmnadvd.cz

• Kvalitní obraz a zvuk
    • spostu soubojů hodně mutantů super akce cena

• hvězdné obsazení
    • skvělé efekty

Lékaři našli takzvaný "lék" který zbaví mutantů jejich schopnosti někteří to vítají ale většina za to lidi nenávidí a chce chlapce který může za stvoření vakcíny zabít. JE to napínavý film plný překvapivých zvratů a propracovaných scén. Doporučuji všem co ještě neviděli poslední díl trilogie X-men

• hezké efekty
    • hodně mutantů
    • skvělá závěrečná bitka
    • dobrá cena
    • ne tak povedený scénář

Další díl X-menů, kteří bojují proti zlým mutantům. Na filmu jsem byla v kině. Děj mě moc nezaujal, film se mi líbí jen kvůli efketům a svělým hercům, kteří jsou stále stejní jako v předchozích dílech. Scény mi připadaly často nudné, ale bylo zde zase více soubojů než minule. Doporučuji určitě se podívat.

• spojedí více akčních komixových hridnů v jednom filmu
    • skvělé efekty a skvělá akčnost filmu
    • film se neokokouká ani po mnoha schlídnutích

Velký dobrodružní akčí film tkerý pobaví nejdnoho nadšence do komixů.Mohu jen a jen doporučit ve filmu se setkáte třeba s volverinem který má assasinské drápay a je znán z mnoha komixů.

• akce
    • spousta soubojů
    • příběh
    • efekty
    • dobrá cena

Další díl, další prohloubení příběhu o X-menech. Film jsem viděl v kině, docela se mi líbil, i když některé scény byly mírně nepřehledné, hlavně v soubojích. Ale za tuto cenu je to parádní sci-fi film, který není k zahození vidět. Hugh Jackam hraje dobře.

• Perfektní obsazení herců
    • Akční scény + spousta boje
    • Dokonalej příběh
    • Napětí
    • Dobrá cena
    • Skvělý zakončení

Příběh pojednává především o smrti Charlese Xaviera ale daleko více o dítě v jejíž blízkosti ostatní příjdou o své mutantské schopnosti at jsou jakékoliv.Z jeho unikátní schopnosti udělal tzv.Lék ale ne všichni sním samozřejmě souhlasí.Pro mě osobně byl famozní uplný konec kde magneto seděl a hrál šachy.

• nezklamal
    • úžasné postavy

Děj filmu se posunul trochu jinam, než kde byly předchozí díly. Přibyla spousta akce a nečekané dějové zvraty. Je zde spousta nových postav, vůbec všechny postavy se dost povedly. Vynikající comicsová atmosféra, na to že to je již třetí pokračování, byla jsem nadšená. Už se těším na čtvrté pokračování.