Vetřelci vs Predátor 2 BD

Originální název
    AVP 2: Alien vs. Predator 2, AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
    Typ
    filmy

Více masa ... více vnitřností ... více krve! Na Zemi vypukne peklo. Připravte se na akční podívanou nabitou adrenalinem a napětím, jež bere dech. Film Vetřelci vs. Predátor 2 se řadí mezi nejděsivější sci-fi horory všech dob! U městečka v Coloradu ztroskotal vesmírný koráb s velmi nebezpečnými pasažéry. Jsou jimi hybridní Vetřelci, kteří zabíjejí každého, na koho narazí, a v nedobrovolných hostitelích hromadně produkují své potomky. Místo, které je doslova zamořeno násilím, přijíždí "vyčistit" osamělý Predátor.

Začíná souboj na život a na smrt, bez pravidel a bez slitování, do něhož jsou zataženy i stovky nevinných lidí. Hrstka těch, co krveprolití přežili, se rozhoduje pro odvážný únik, ale americká vláda možná připravuje vlastní smrtící plán...

• Hrají: Steven Pasquale, Reiko Aylesworth, John Ortiz, Johnny Lewis, Ariel Gade, Kristen Hager, Sam Trammell, Robert Joy, David Paetkau, Liam James, Chelah Horsdal, Michal Suchánek, Chris Martin, Gina Holden, Catherine Lough Haggquist, Françoise Yip, Ryan Robbins, Ty Olsson, Tom McBeath
    • Režie: Colin Strause
    • Délka: 94 minut
    • Zvuk: anglický DTS-HD Master Audio 5.1, španělský DTS-HD Master Audio 5.1, ruský DTS-HD Master Audio 5.1, italský DTS-HD Master Audio 5.1, polský 5.1, maďarský 5.1,
    • Titulky: české, anglické, italské, španělské, ruské, ukrajinské, maďarské, polské, arabské, řecké, hebrejské, islandské, portugalské, chorvatské, slovinské, turecké, bulharské, rumunské, srbské, estonské, litevské, lotyšské
    • Obraz: 16:9 1.85:1

Bonusy:

• Komentáře režisérů a dalších tvůrců
    • Příprava na válku: Z natáčení filmu
    • Bojovat až do konce: Z natáčení filmu
    • AVP: Noční můra se vrací - tvorba vetřelců
    • AVP: Prvotní podoba - tvorba predátora
    • Kříženec: Predalien
    • Tvorba domovského světa predátora
    • AVP: Nauka o xenomorfech

Je to nejlepší hra jakou jsem kdy hrál protože můžete hrát za lidi, vetřelce a za predátory kteří mají čepele, automatické zamíření, disky. Vetřelci mají dlouhý a účinný jazyk a dlouhý ocas a jejich krej je kyselina která je účinná na predátora i na lidi. Lidi sice můžou mít děla, ale moc jim nepomůžou. Lidi jsou v této hře nejslobší. Mají sice senzor pohybu ale ten je jenom vyděsí, protože vám ukazuje 155 metrů pohybu od vás a najednou třeba vetřelev skočí a je 15 metrů od vás, takže je ten senzor pohybu na nic. Predátor má hodně zbraní a je fakt dobrej, ale bacha když jse průhlední neznamená to že vás nikdo nevidí. Lidé vás vidí jen hůř ale vetřelci vás normálně vidí. Tip: Vetřelci mohou ocasem rozbít světla a lidé nic neuvidí ale oni je vpohodě vidí.

• nový příběh
      • zajímavé zpracování
      • hodně akce
      • napětí
      • některé scény jsou moc urychlené
      • pár věcí nesedí s původními filmy

Tak Alieny a Predátory mám obecně moc a moc ráda, je to snad to nejlepší sci-fi, které jsem kdy viděla a to jsem všechny tyto filmy viděla jako malá. Opravdu mne uchvátily, takže jsem měla radost, že budou nějaké nové a to ještě se spojením obou druhů vesmírných nestvůr. Když chcete nějaký dobrý film, tak určitě doporučuji, je škoda, že filmy Alien vs. Predator režíruje jiný režisér, ale aspoň něco, jak se říká. Tento tvůrce filmu byl spíše fanouškem obou ság, tak se dal do dalšího dílu. Ten je docela dobrý, jen některé scény nejsou až tak napínavé, chybí tomu hloubka a lepší, poutavý děj, ale příšer si zde užijete dosytosti.

• Super efekty
      • Slušné akční scény
      • scénář nic moc
      • téměř celý film je natočený v noci

Slušný film který má co nabídnout, bohužel scénář mohl být lepšá, ale nápad je dobrý.
      Stručně:
      Lod predátorů napadena vetřelci stroskotá na zemi v malém městečku a začne tam být pěkně rušno. Navíc je zde nový tvoje který je příženec vetřelce s predátorem. No prostě všichnyi proti všem a jen do toho. Škoda jen toho konce...ten mohl být zajímavější.

• horor
      • scifi
      • moc temných scén

Film je navázání na dva kultovní snímky vetřelec a predátors toho pochází i název vetřelci versus predátor 2 vědci ktří narazí ve zmrzlé části světa velmi divnou díru do ledu se vidají skoumat co se tam ukrýva naleznou prastarý chrám který byl skouskou pro mladé predátory kteří lovili na zemi vetřelce skládali tak skousku jakési dospělosti o boj je skoro célí film o holí život nakonec dobro znovu zvítězí.

• Akční děj
      • Navazující pokračování
      • Stále originální
      • Děj se přesouvá do města

Tento film mě velmi zaujal stejně jako díl první. Na ten krásně navazuje a klidně bych ocenil i jeden delší díl s více scénami:-) Tentokrát se Vetřelci přesouvají do města kde tropí velký rozruch. K tomu ještě drobné zamilované románky a pěkný akční film s prvky hororu je na světě:-) Doporučuji hlavně teenagerům a dospělým. Pro děti je dle mého názoru nevhodný. Jsem sním spokojen a pochvaluje ho i můj otec. Dáváme 90% kvůli vyšší ceně

• sci-fi s hororovými a akčními prvky
      • dobrodružství
      • napětí
      • vtip
      • pokračování tam, kde jsme skončili
      • celkem přijatelné herecké výkony
      • dost mě to bavilo a ráda kouknu pro odpočinek a pobavení zas
      • pěkné ham-ham scény
      • nemám žádné výhrady

Pro fanoušky vetřelce i predátora nová pecka se vším, co k tomu patří...

Vracíme se zpátky na zem. Vetřelci chytře vkladli vajíčko jednomu predátorovi, a když se vylíhle je VĚTŠÍ A ZLEJŠÍ než ostatní. To by ale nebyli predátoři, kdyby se jeden nenaštval a neodletěl na Zemi sám je všechny postřílet a rozpustit. Pokračování se mi zdá přehnané místy až stupidní. Raději se podívejte na jedničku a dělejte, že jste o dvojce nikdy neslyšeli

Film aliens vs. predators 2 je jeden z nejnovějších akčních sci-fi filmů v kinech. Je to pokračování jedničky tam, kde jednička zkončila, takže doporučuji schlédnout i jedničku. V tomto filmu je pár hororovích scén a mnoho akčních scén, které jistě překvapí určitě každého otrhaného filmaře. Film má navíc výborné grafické efekty.

Druhé pokračování je stejně špatné jako první díl. Scénář je výborný, ale bratři režiséři to natočili strašně. Začátek filmu je skvělí, ale pak to jde jenom z kopce, místo aby nám naservílovali trošku děj, tak je tam akce a akce, kdyby alespon ta akce byla za světla, ale tma ja v pytli, takže z filmu máte velké nic.