Umučení Krista BD

Garantovaný nákup z Filmnadvd.cz

Skladem • 1 variantaDárek119 Kč100 % • 201 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč100 % • 7 039 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 646 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 13 507 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 304 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 671 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 984 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč99 % • 9 050 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 598 recenzíDalší informace

filmy

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

• Dobrý film v Blu-Ray kvalite
  • , zakoupeno v Filmgame.cz

• Když jsem před pár lety že toto filmové dílo viděl v kině tak jsem seděl s otevřenou pusou až do závěrečných titulků, je to úžasný příběh a tímhle filmem mi Mel Gibson dokázal že je to i skvělý režisér *********

Film je pro trochu náročnější diváky ale tomu nic nebere na jeho kvalitě a dost kontroverzním zobrazení umučení Krista, za mě hned druhý nejlepší film s tímto tématem po M. Scorsessiho posledního pokušení Krista, doporučují **********

výborně natočené,není pro slabší povahy

Žánr
Drama
Originální název
The Passion of the Christ
Typ
filmy

Film Mela Gibsona nás zavádí do Jeruzaléma v době před více než 2000 lety a nebývale působivou, místy až šokující formou popisuje posledních dvanáct hodin života Ježíše Nazaretského (James Caviezel) před jeho ukřižováním na hoře Golgota.Umučení Krista získalo tři nominace na Oscara®.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

• Dobrý film v Blu-Ray kvalite

výborně natočené,není pro slabší povahy

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Bontonland.cz

• ok