Terminator 2 - Judgment Day BD

Popis produktu

Parametry produktu

4K rozlišení
ano
3D film
ano
Druh nosiče
Blu-ray

Parametry produktu

4K rozlišení
ano
3D film
ano
Druh nosiče
Blu-ray

Popis produktu

Limitovaná edice obsahuje 4K UHD, Blu-ray a 3D Blu-ray se spoustou doplňků a speciálních funkcí - navíc 2LP soundtrack na stříbrném vinylu s 12" lentikulárním plakátem. Arnold Schwarzenegger se vrací ve velkém stylu v tomto pulzujícím pokračování. Tentokrát je přeprogramovaným T-800, který nejenže brání malého syna Sarah Connorové (Linda Hamilton) Johna (Edward Furlong) před vysoce vyspělým Terminátorem (Robert Patrick) se schopností měnit svou podobu, ale musí také bojovat, aby zabránil kataklyzmatické události, která zničí lidskou civilizaci. Oscarem oceněné speciální efekty a nepřetržitá akce podtrhují tento trhák režiséra Jamese Camerona. Prodloužená verze; 152 min. Širokoúhlý film; Soundtrack: Dolby Digital 5.1, Dolby Digital stereo, francouzština, španělština; titulky: anglicky Dolby Atmos, Dolby Digital 5.1, Dolby Digital stereo, francouzština, španělština; titulky: (SDH), španělština.  

Epické akční, sci-fi dílo Jamese Camerona s Arnoldem Schwarzeneggerem v jeho nejikoničtější roli se poprvé objevilo na plátnech kin v roce 1991, o 30 let později je Terminátor 2 stále považován za jeden z největších akčních blockbusterů všech dob. Od událostí filmu Terminátor uplynulo již 10 let. Trápení Sarah Connorové teprve začíná, když se snaží ochránit svého syna Johna, budoucího vůdce lidského odporu proti strojům, před novým Terminátorem T1000, vyslaným zpět v čase, aby Johna Connora zlikvidoval, dokud je ještě dítě. Sarah a John však nemusí této děsivé hrozbě čelit sami. Lidskému odboji se podařilo poslat jim spojence, bojovníka z budoucnosti, který má rozkaz chránit Johna Connora za každou cenu. Bitva o zítřek začala...

Přídavné filmy: "Všichni, kdo se chtějí vrátit, se musí vrátit do svého života.

Obsahuje vinylový soundtrack a 12" lentikulární obrázek.

  • T2: Dokument Přeprogramování Terminátora (včetně exkluzivních rozhovorů s Jamesem Cameronem, Arnoldem Schwarzeneggerem, Edwardem Furlongem a mnoha dalšími) - 55 min.
  • 2 celovečerní komentáře; 23 členů štábu (1993)/režisér James a spoluautor William Wisher
  • Natáčení filmu T2 (1993)
  • Plynulé rozvětvení divadelní verze (cca 137 min.) - verze speciální edice (cca 154 min.)
  • Prodloužená verze speciální edice (cca 156 min.)
  • 2 vymazané scény s audiokomentářem
  • Trailery - T2:3D (2017)
  • T2 Theatrical Trailer "Tentokrát jsou dva"/"Stejně udělat novou misi"/"Budování dokonalého Arnolda

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.