Strážci Galaxie Vol. 2 2D+3D BD

Herecké obsazení
Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, M
Druh nosiče
Blu-ray

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračuje ve filmu od studia Marvel „Strážci Galaxie: Vol. 2“ dobrodružství party nesourodých superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim superhrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel.

• super pokračovani

Rychlost a cena

• 3D obraz ze scénami bez okrajů

Super zábava.

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

• Nadupaná verze ve 2D+3D s náloží bonusů.
    • Odfláknuté balení v plastové krabičce. Aspoň vnitřní artwork by to chtělo, když to musí mít takové zběsilé popisky ohledně 3D apod. vepředu i vzadu.
  • , zakoupeno v Filmgame.cz

Strážci Galaxie byli pro mě před pár lety velkým překvapením. Zvykl jsem si na vysoký standard kvality, co se Marvelu týče, ale Strážci byli pro mě krokem do neznáma. O to milejší však bylo zjištění, že mně dosud neznámá značka mě může tak skvěle bavit. Druhý díl už se musel potýkat s vysoko nasazenou laťkou, ale přeskočil jí a ještě mu zbylo dost páry, aby mě rozesmál, rozplakal a nechal mě s napětím očekávat další díl. Pokud máte rádi komiksy a zasazení do vesmíru Vám nedělá problém, určitě nepropásněte.