Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Star Wars - Complete Saga BD

97 %

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Žánr
akční
Originální název
Star Wars - Complete Saga
Distributor
BONTONFILM
Typ
filmy
3D film
ne
Český dabing
ano
České titulky
ano
Délka
803 minut
Rok vydání
2015
Steelbook
ano
Režie
Richard Marquand
Herecké obsazení
Warwick Davis
Druh nosiče
Blu-ray

Recenze

 • , zakoupeno v Bontonland.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  • 6 filmů v Full HD kvalitě
  • 5.1 zvuk ve všech jazycích
  • Hromada bonusů
  • Nekonzistence úvodních titulků
  • Nový český dabing

  Kolekce (všech - to je o názoru a přesvědčení každého) šesti Star Wars filmů v edici z roku 2015 (opraveny některé vizuální chyby z edice z roku 2011) v HD rozlišení, špičková kvalita obrazu i zvuku, pěkné bonusy (pozor ale, bonusy nejsou česky!). Trochu nekonzistentní jsou úvody filmů - některé filmy mají úvodní "rolující" titulky přeložené do češtiny, jiné používají titulky. Za propadák považuji český dabing, který byl přetočen do 5.1 (to chválím), ale s novými hlasy, které jsou podle mě mimo (např. Hana Sola dabuje původní dabér Luka) - nevadí mi to, na českou verzi nekoukám, ale pro fanoušky původního českého dabingu to bude velké zklamání. Celkově velmi pěkný balíček, doporučuji! Balení je navíc kompaktní, jedna tlustší krabička s papírovým pouzdrem.

 • , zakoupeno v Filmgame.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  • nevím jak se dá u filmu, který je jasně specifikován popisem a obsahem, hodnotit výhoda a nevýhoda
 • , zakoupeno v Bontonland.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  Produkt super ale dopravce na prd česká pošta jak vždy když chcete balíček do ruky si musíte stejne na postu proste řeknou ze vás nezastihly doma

Parametry produktu

Žánr
akční
Originální název
Star Wars - Complete Saga
Distributor
BONTONFILM
Typ
filmy
3D film
ne
Český dabing
ano
České titulky
ano
Délka
803 minut
Rok vydání
2015
Steelbook
ano
Režie
Richard Marquand
Herecké obsazení
Warwick Davis
Druh nosiče
Blu-ray

Popis produktu

Rozsáhlá kolekce také obsahuje množství vymazaných, prodloužených a alternativních scén, nové dokumenty a růřez bezpočtem scének na motivy Star Wars, které se objevily ve světě pop kultury za posledních třicet let. Kromě toho, že je to zcela poprvé, co je celá sága k dispozici v jedné kolekci, STAR WARS: THE COMPLETE SAGA na BLU-RAY obsahuje žádaný pohled do zákulisí plný vybraných dokumentů, audio komentářů, záběrů z natáčení, rozhovorů, návrhů kostýmů a reklamních materiálů, retrospektiv a dalších.


Bonusy:
• Komentář George Lucase a štábu ke každému filmu
• Dosud nepublikované komentáře ke každému filmu sestavené z archivních rozhovorů s herci a štábem
• 45 vynechaných/prodloužených scén
• Rozhovory s herci a štábem
• Rekvizity, makety a kostýmní proměny
• Kresby a umělecká podoba
• Podrobné dokumenty a filmy o filmu
• PLUS více než 90 minut parodií Star Wars

Disk 1:

STAR WARS: EPIZODA I - SKRYTÁ HROZBA

Galaktickou republikou zmítají nepokoje. Vznikly spory ohledně zdanění obchodních cest k odlehlým hvězdným soustavám. Chamtivá Obchodní federace doufá, že záležitost vyřeší její armáda bojových droidů, která začne úplnou blokádu malé planety Naboo. Zatímco Republikový kongres vede o těchto dramatických událostech zdlouhavé rozhovory, Nejvyšší kancelář tajně vyšle dva rytíře Jedi, ochránce míru a spravedlnosti v galaxii, aby konflikt zažehnali...
Bonusy:
*Audio komentář - George Lucas, Rick McCallum, Ben Burtt, Rob Coleman, John Knoll, Dennis Muren a Scott Squires
*Audio komentář z archivních rozhovorů s herci a štábem

Disk 2:
STAR WARS: EPIZODA II - KLONY ÚTOČÍ

10 let po Epizodě I pokračují dobrodružství a dramatické osudy rytířů Jedi Anakina Skywalkera a Obi-Wana Kenobiho, kteří mají za úkol chránit senátorku Padmé Amidaluovou, jejíž život je ohrožen. Ke zvýšení napětí, jak se budou vyvíjet vztahy "starwarsových" hrdinů se režisér Lucas snaží děj poněkud utajit. Ale přesto jsou tu některé informace o tom, co nového se v tomto díle dozvíte více o Padmé Amidale a jejím milostném vztahu k Anakinovi, který se stane osudným pro další osud celé galaxie. Bude odhalen původ Boby Fetta a úderných oddílů Impéria. Epizoda II objasní, jak to je s "Válkou klonů", zmiňovanou v původních Hvězdných válkách. Film je temnější než Epizoda I a jeho atmosféra se blíží filmu Impérium vrací úder. Padmé a Anakin prožívají většinu filmového dobrodružství spolu a s Obi-Wan Kenobim se potkají až na konci filmu. Vrátíme se s hrdiny na Coruscant, Naboo a Tatooine. A poznáte 2 nové planety.
Bonusy:
*Audio komentář - George Lucas, Rick McCallum, Ben Burtt, Rob Coleman, Pablo Helman, John Knoll a Ben Snow
*Audio komentář z archivních rozhovorů s herci a štábem

Disk 3:
STAR WARS: EPIZODA III - POMSTA SITHŮ

V třetí epizodě ságy Star Wars zuří Klonové války, které prohloubily rozpory mezi kancléřem Palpatinem a Radou Jediů. Mladý rytíř Jedi Anakin Skywalker se musí rozhodnout, na čí straně bude stát. Podlehne slibům moci a pokušení Temné strany, vstoupí do služeb zlého Darth Sidiouse a stane se z něj Darth Vader. Sithští lordové se chtějí společně pomstít a prvním krokem jejich plánu je likvidace Jediů. Pouze Yoda a Obi-Wan přežijí a musejí se Sithům postavit, což vede k dramatickému souboji světelnými meči mezi Anakinem a Obi-Wanem, který rozhodne o osudu galaxie.
Bonusy:
*Audio komentář - George Lucas, Rick McCallum, Rob Coleman, John Knoll a Roger Guyetta
*Audio komentář z archivních rozhovorů s herci a štábem

Disk 4:
STAR WARS: EPIZODA IV: NOVÁ NADĚJE

Rytíři Jedi byli vyhlazeni a Impérium vládne galaxii pevnou rukou. Malá skupina povstalců se odváží vzdorovat a ukradne plány k nejmocnější zbrani Impéria, Hvězdě smrti. Imperátorův nejvěrnější služebník, Darth Vader, musí najít plány a skrytou základnu povstalců. Zpráva o princezně Lei a vůdci rebelů se dostane až k obyčejnému farmáři, Lukovi Skywalkerovi. Ten se řídí svým osudem, zachraňuje princeznu a pomáhá povstalcům svrhnout Impérium společně s takovými nezapomenutelnými spojenci jako: Obi-Wan Kenobi, domýšlivý Han Solo, loajální Chewbacca a droidové R2-D2 a C3PO.
Bonusy:
*Audio komentář - George Lucas, Carrie Fisher, Ben Burtt a Dennis Muren
*Audio komentář z archivních rozhovorů s herci a štábem

Disk 5:
STAR WARS: EPIZODA V: IMPÉRIUM VRACÍ ÚDER

Nastaly temné časy pro Povstání. I přes to, že "Hvězda smrti" byla zničena, imperiální jednotky vyhnaly Rebely z jejich tajné základny a pronásledovaly je po celé Galaxii. Aby se vyhnula střetu s hrůzostrašnou Imperiální flotilou, skupina svobodných pilotů vedená Lukem Skywalkerem vybudovala novou tajnou základnu na opuštěné ledové planetě Hothu. Imperátorův pobočník Darth Vader, posedlý hledáním mladého Skywalkera, však vyslal tisíce sond do všech koutů vesmíru...
Bonusy:
*Audio komentář - George Lucas, Irvin Kershner, Carrie Fisher, Ben Burtt a Dennis Muren
*Audio komentář z archivních rozhovorů s herci a štábem

Disk 6:
STAR WARS: EPIZODA VI: NÁVRAT JEDIHO

Luke Skywalker se vrátil na svou rodnou planetu Tatooine ve snaze zachránit svého přítele Hana Sola z pazourů zlého gangstera Jabba Hutta. Málo však Luke ví o tom, že galaktické impérium začalo tajně stavět novou obrněnou bojovou vesmírnou stanici, která je ještě silnější než ta první - obávaná Hvězda Smrti. Po dokončení by tato zbraň přinesla jistou zkázu malé skupině rebelů, bojujících za znovuobnovení svobody v Galaxii...
Bonusy:
*Audio komentář - George Lucas, Carrie Fisher, Ben Burtt a Dennis Muren
*Audio komentář z archivních rozhovorů s herci a štábem

Disk 7:
ARCHIVY STAR WARS: EPIZODY I-III

obsahuje smazané, prodloužené a alternativní scény; návrhy propagačních materiálů, kulis a kostýmů; črty a náčrty; dodatečné rozhovory s herci a štábem; letmý pohled do archívů Lucasfilm a další

Disk 8:
ARCHIVY STAR WARS: EPIZODY IV-VI

Obsahuje smazané, prodloužené a alternativní scény; návrhy propagačních materiálů, kulis a kostýmů; črty a náčrty; dodatečné rozhovory s herci a štábem a další

Disk 9:
STAR WARS DOKUMENTY

Star Warriors (2007, barevné, cca 84 min) – někteří fanouškové Star Wars chtějí sbírat figurky svých akčních hrdinů… tito fanoušci chtějí být akčními hrdiny! Pocta 501. legii, celosvětové organizaci převlečených příznivců. Dokument ukazuje, jak funguje tento super fan klub a jak propaguje zájem o filmy Hvězdných válek pomocí charity a dobrovolnické práce v neziskových organizacích a speciálních ´eventech´ po celém světě.


A Conversation with the Masters: The Empire Strikes Back 30 Years Later (2010, barevné, cca 25 min) – George Lucas, Irvin Kershner, Lawrence Kasdan a John Williams vzpomínají na natáčení Epizody V: Impérium vrací úder v retrospektivním dokumentu, kterým chtěl Lucasfilm připomenout třicáté výročí natočení tohoto filmu. Mistrové diskutují a vzpomínají na jeden z nejoblíbenějších filmů všech dob.


Star Wars Spoofs (2011, barevné, cca 91 min) – Tohle je silné kafe! Užijte si úžasnou kolekci scének a parodií na Star Wars, které kdy vznikly, včetně nenapodobitelných scén ze seriálů Griffinovi, Simpsonovi, Jak jsem poznal vaši matku a dalších — a nenechte si ujít jedinečnou video poctu komika “Weird Al” Yankovice Impériu vrací úder!


The Making of Star Wars (1977, barevné, cca 49 min) – Podívejte se na dokument moderovaný roboty C-3PO a R2-D2, ukazující neuvěřitelný příběh ze zákulisí o tom, jak se původní film Star Wars dostal na filmové plátno. Obsahuje rozhovor s Georgem Lucasem a vstupy Marka Hamilla, Harrisona Forda a Carrie Fisher.


The Empire Strikes Back: SPFX (1980, barevné, cca 48 min) – Poznejte tajemství, jak se točily filmy v ´galaxii daleko, daleko odtud´. Tento odhalující dokument, moderovaný Markem Hamillem, ukazuje skvělé speciální efekty, které transformovaly představy George Lucase o Star Wars a Impérium vrací úder do reality!


Classic Creatures: Return of the Jedi (1983, barevné, cca 48 min) – V tomto do hloubky vedeném pátrání pohlédněte do zákulisí – a na kostýmy – jak je pracovní materiál Návratu Jediů posázen klipy o klasických příšerách, které se pomocí pečlivých metod podařilo přivést na svět. Uváděno a namluveno - Carrie Fisher a Billie Dee Williams.


Anatomy of a Dewback (1997, barevné, cca 26 min) – Podívejte se, jak se některé speciální efekty ze Star Wars staly o dvě desítky let později ještě více speciální! George Lucas vysvětluje a předvádí, jak se jeho týmu povedlo převést nepohyblivé gumové loutky (v původním vydání v roce 1977) na hryzající, zdánlivě živé a dýchající kreatury ve speciální aktualizované edici - Star Wars 1997 Special Edition.


Star Wars Tech (2007, barevné, cca 46 min) – Konzultanti Star Wars Tech probírají s předními vědci na poli fyziky, protetiky, laserů, strojírenství a astronomie technické aspekty vozidel, zbraní a strojů a pravděpodobnost technologie Star Wars založené na vědě, tak jak ji známe dnes.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

22zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
97 %průměr z 47 hodnocení
5
44 ×
4
3 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

 • , zakoupeno v Bontonland.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  • 6 filmů v Full HD kvalitě
  • 5.1 zvuk ve všech jazycích
  • Hromada bonusů
  • Nekonzistence úvodních titulků
  • Nový český dabing

  Kolekce (všech - to je o názoru a přesvědčení každého) šesti Star Wars filmů v edici z roku 2015 (opraveny některé vizuální chyby z edice z roku 2011) v HD rozlišení, špičková kvalita obrazu i zvuku, pěkné bonusy (pozor ale, bonusy nejsou česky!). Trochu nekonzistentní jsou úvody filmů - některé filmy mají úvodní "rolující" titulky přeložené do češtiny, jiné používají titulky. Za propadák považuji český dabing, který byl přetočen do 5.1 (to chválím), ale s novými hlasy, které jsou podle mě mimo (např. Hana Sola dabuje původní dabér Luka) - nevadí mi to, na českou verzi nekoukám, ale pro fanoušky původního českého dabingu to bude velké zklamání. Celkově velmi pěkný balíček, doporučuji! Balení je navíc kompaktní, jedna tlustší krabička s papírovým pouzdrem.

 • , zakoupeno v Filmgame.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  • nevím jak se dá u filmu, který je jasně specifikován popisem a obsahem, hodnotit výhoda a nevýhoda
 • , zakoupeno v Bontonland.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  Produkt super ale dopravce na prd česká pošta jak vždy když chcete balíček do ruky si musíte stejne na postu proste řeknou ze vás nezastihly doma