sešlost aneb než nám skončí sobota DVD

Garantovaný nákup z Filmnadvd.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 551 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 015 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do měsíce • 1 variantaDárek119 Kč100 % • 201 recenzíDalší informace

Distributor
DVD a knihy ČT
Typ
filmy

Luděk Nekuda a jeho přátelé v jednáctidílném televizním pořadu plném písniček, vtipných vyprávění a zajímavých hostů. Bonusové CD - "Hrej mi" Luděk Nekuda, 19 nejlepších písniček z TV pořadu Sešlost. Pěkné písničky, vtipná vyprávění a setkání se zajímavými lidmi - to všechno nabízí Luděk Nekuda s přáteli v cyklu pořadů, které nezklamou ani po letech.DVD 1

Díl 1

Díl 9

DVD 10

Díl 10

DVD 11

Díl 11 (+ bonus Kam zmizel ten starý song: Luděk Nekuda)

CD

• 1. Táta kolonády 03:04
  • 2. Ujedu ti 02:20
  • 3. Skyliner 02:45
  • 4. Kdo si zpívá jálií hál 02:18
  • 5. Jo nebo ne 02:59
  • 6. Starý modrý král 03:36
  • 7. Směs hitů s Gustavem Bromem : Měsíc ve víně, Duben, první duben (Cheek To Cheek), Tina Mari (Tina Marie) 03:31
  • 8. Hrej mi (A Kiss To Build A Dream On) 02:38
  • 16. Poznej krásy své Vlasty 02:25
  • 17. O zrušených záporech v češtině 01:52
  • 18. Pozvěte mě, slečno, dále 02:21
  • 19. Miláček 03:33

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 640 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 1 267 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč99 % • 9 049 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

• Vzpomínka na Nekuda a Cíglera.Pro mne zase retro

Tady není co Dodávat...

• , zakoupeno v Akordshop

chytrý humor, který tu teď moc chybí

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 1 267 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Záložka.cz

Dlouho jsem hledala a jsem rada že je v mé knihovně.

• , zakoupeno v Supraphonline

Výhoda, že za objednávkou stojí konkrétní osoba, se kterou je možno komunikovat.

• , zakoupeno v Supraphonline

Vynikající zábava!!!!!!

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

Už jsem si je všechny taky nepamatoval, nejvíc mi asi utkvěl v paměti druhý díl. Skvělý Nekuda, vynikající Císler a tehdy ještě invenční Peterka...