Příběhy kocourka Modroočka, papírový obal DVD

Garantovaný nákup z Filmnadvd.cz

Typ
filmy

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

• klasika, která děti baví. hlas Karla Högera je úžasný a v táhne do děje pohádky

Typ
filmy

Příběhy kocourka Modroočka zná skoro každé mrně u nás. Modroočko je chytrý neposedný kocourek s jemným kožíškem, velikánskýma modrýma očima a krásnou hebkou srstí. Jeho pánem je spisovatel, nu a po jeho vzoru i Modroočko píše. Píše deník o tom, jak objevuje okolní svět a vypráví o všech svých dvounohých a čtyřnohých přátelích. Z díry v plotu ho zachrání nový přítel - kocour Bělovous, na dovolené získá další přátele - ježka Šramotu, loveckého psa Fouska a králíka Bílé Pírko. Také se seznámí s kočičkou Kiki a popere se kvůli ní s obrovským zlomyslným kocourem Žluťákem. Modroočko pozná, že už je dospělý, a nakonec mají s Kiki čtyři krásná koťátka.

Epizody:

• Hudba: Zdeněk Liška
  • Komentář: Karel Höger
  • 1974-76, režie: Hermína Týrlová
  • Délka: 56min.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 719 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Filmnadvd.cz