Pretty Woman DVD

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v FilmArena.cz

• Naprostá klasika mezi romantickými komediemi.

Tento film prostě patří k Vánocům, ale než na něj hledět s reklamami v televizi, tak to raději od Ježíška DVD.

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

• herci skvělí
    • můj oblíbený film
    • hudba skupiny Roxette

kdo má rád julii robrds a richarda gira doporučuji

negativní nic není

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

Tento film nemá chybu, myslím, že není recenze třeba,je to už klasika :-)

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v FilmArena.cz

• Naprostá klasika mezi romantickými komediemi.

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

• herci skvělí
    • můj oblíbený film
    • hudba skupiny Roxette

kdo má rád julii robrds a richarda gira doporučuji

negativní nic není

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

Tento film nemá chybu, myslím, že není recenze třeba,je to už klasika :-)

• filmova klasika

bozske herecke obsaszeni

• , zakoupeno v FilmArena.cz

Objednaný film se nám líbí

• dobryý obraz
    • český zvuk je monofonní, v anglické verzi super

dobré