Prázdniny DVD

Nancy Meyers
Druh nosiče
DVD

• , zakoupeno v stample.cz

Film jsme hledali v obchodech, nenašli a pokusili jsme se u Vás a ono to vyšlo. Viděli jsme jej v kině i v televizi - film je úžasný. Dopoledne nám byl doručen., odpoledne jsme si jej již pustili.Je ze života, řešení přepracování, vztahů, lásky, pochopení, ukazuje co dokáže pochopení a věnování se starým lidem za zázrak. Je úžasný pro citlivého diváka, který má rád romantické, zamilované příbehy, pěknou filmovou hudbu a dobré herce.

• , zakoupeno v MusicRecords

Režie
Nancy Meyers
Druh nosiče
DVD

Dvě dívky, různé povahy, různé kontinenty, stejný příběh. Amandu (Cameron Diaz)  a Iris (Kate Winslet) potkal stejný osud. Expřítel jedné i druhé se vyspal s jinou. Obě dívky tedy hledají útěchu a odreagování. Amanda tedy pozve Iris do svého domu do Los Angeles a Iris zase nabídne přístřeší Amandě na samotě poblíž Londýna. Po vzájemném ujištění, že v okolí ani jedné z nich není žádný chlap, který by jejich deprese ještě prohloubil, míří Amanda do sychravé Anglie a Iris do sluncem zalité Kalifornie, aby si bez chlapů v klidu užily vánoční prázdniny...

• Režie: Nancy Meyers
  • Hrají: Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law, Jack Black, Eli Wallach, Rufus Sewell, Edward Burns, Shannyn Sossamon, Nicholas Downs, John Krasinski, Lindsay Lohan, James Franco, Dustin Hoffman
  • Zvuk: DD 5.1 Česky, Anglicky, Polsky, Maďarsky

• , zakoupeno v MusicRecords

Nuda, nebavilo mě to.

skvělá oddychovka

• , zakoupeno v Arara.cz

vánoční romantika, každé vánoce potěší

Vše super.

• romantika co nezklame

prostě pěkné v plném slova smyslu

• , zakoupeno v POPRON.cz

- velké zklamání, film mi byl doporučen jako obdoba Lásky nebeské, nesahá jí však ani po kolena

• nákup z domova
    • nemohla jsem film sehnat

výborný film, doporučuji

Krásný romantický filmek