Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Specifikace Pověsti staré Prahy, Kozí příběh se sýrem DVD

Popis produktu

Když se čeští animátoři pustili do prvního 3D animovaného filmu, určitě nečekali, že první příběh o Koze bude mít takový úspěch, že zakrátko natočí i druhý díl. Nyní vám přinášíme kolekci obou animovaných 3D pohádek, které vás zavedou do Prahy a potom i do sýrového království. 

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy

Veselý příběh vypráví o Kubovi a jeho neustále žvanící Koze, kteří přivážejí vejce na stavbu Karlova mostu. Láska k městské dívce Máce zavede Kubu až k práci na legendárním Staroměstském orloji. Celý příběh je protkán tajemným osudem chudého studenta Matěje z Faustova domu a dalšími pověstmi a strašidly středověké Prahy. Kromě skvělých hereckých výkonů Jiřího Lábuse a Matěje Hádka si "Kozí příběh" - první český 3D animovaný film - vydobyl pověst filmu se zvláštním a svébytným výtvarným pojetím, které si získalo přízeň i u zahraničních diváků. Film byl nominován nza výtvarný počin i na prestižní filmovou cenu "Český lev".

 • Režie: Jan Tománek
 • Hrají: Jiří Lábus, Matěj Hádek
 • Zvuk: český
 • Titulky: čeština, angličtina
 • Délka filmu: 78 min 

 

Kozí příběh se sýrem

Animovaný film navazuje na první český 3D animovaný film "Kozí příběh - Pověsti staré Prahy". S Kozou se z pražských uliček dostanete až do klasických českých pohádek. Kuba s Mácou se usadili v sýrovém království a živí se sýrařinou. Jedné noci je ale unese čert a jejich statečné děti, Honzík a Zuzanka, se je spolu s Kozou vydají najít a zachránit. Pomáhat jim budou mimo jiné Dlouhý, Široký a Bystrozraký - nakonec všichni zjistí, že cesta do pekla může být nejen zábavná, ale může skončit i na nečekaném místě.

 • Hrají: Jiří Lábus, Matěj Hádek, Mahulena Bočanová, Karel Heřmánek, Michal Dlouhý, Miroslav Táborský, Martin Dejdar, Miroslav Vladyka, Milan Šteindler, Václav Vydra nejml., Dalimil Klapka, Ota Jirák
 • Režie: Jan Tománek
 • Délka: 79 minut
 • Zvuk: český 5.1
 • Titulky: české pro neslyšící, anglické
 • Obraz: 16:9 1.78:1
 • Bonusy: Kozí příběh: Pověsti staré Prahy o Film o fi lmu o Jak se dělá 3D koza o Teaser, Trailer o Fotogralerie

Recenze Pověsti staré Prahy, Kozí příběh se sýrem DVD (2)

Parametry produktu

Souhrn

Žánr pohádkové opravit
Originální název ? Kozí příběh se sýrem opravit
Distributor Bontonfilm opravit
4K rozlišení ne opravit

Info k filmu

3D film ? ne opravit
Český dabing ano opravit
České titulky ano opravit
Rok vydání 2018 opravit

Režie a herecké obsazení

Režie Jan Tománek opravit
Herecké obsazení Jiří Lábus opravit

Datové médium

Druh nosiče DVD opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.