Poledňáková marie: s tebou mě baví svět DVD

Doporučená nabídka stample.cz

• , zakoupeno v JKF shop

• Rodinu

Bezva

• , zakoupeno v Knihkupectví Papyrus

Potřebovala jsem toto DVD v anglické verzi. Nechala jsem si to dárkově zabalit. Co je v tom balíčku zjistím až pod stromečkem.

Žánr
Režie
Poledňáková Marie
Druh nosiče
DVD

Komedie o dovolené bez manželek, kde se tři přátelé starají o šest malých dětí. Děj se odehrává v malebné horské chalupě v Beskydech. Muži jsou přesvědčeni, že právě jejich výchovné metody jsou mnohem lepší než pedagogické působení matek. Když ale manželky přijedou "na kontrolu", dojde v rodinách na čas k vážným sporům.

• Režie: Marie Poledňáková
  • Hrají: Eliška Balzerová,Jan Faltýnek, Květa Fialová, Pavel Nový, Václav Postránecký, Július Satinský, Zdena Studénková, Jana Šulcová

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

Krásný film.
    Dost dobře natočený.

• , zakoupeno v JKF shop

• Rodinu

Bezva

• , zakoupeno v Knihkupectví Papyrus

• Z počátku pohoda a legrace, dobré hlášky
    • Nějak jsem nepochopil konec. Proč chlapi napráskají na Satinského i to co není pravda. To si opravdoví kamarádi, kteří jezdí spoju na hory nedělají, ale drží spolu.

Až na konec dobré pokoukání.

• , zakoupeno v DVDeshop.cz

ano je to dobrá podivana pro celou rodinu

• , zakoupeno v POPRON.cz

• film milují vnoučata

spokojenost

• Zábava

Film mohu jedině doporučit, recenzi ale psát nebudu, protože bych řekl, že každý Čech už minimálně jednou tento film viděl a pokud ne, snad to ani není Čech!

• Dostupnost
    • Vynikající Česká práce
    • Skvělé herecké obsazení
    • Fůra švandy
    • Neexistuje

Toto filmové dílo, bude asi tou první hranou komedií, kterou jsem spatřila, když jsem byla fakt hodně malá.
    Naprosto mě dostali tatínkové snaživci, kterým se stále nic nedařilo tak, jak si naplánovali. My děti, jsme prostě vždy nad věcí. Dospělák si k nám cestu najde, ale je jen na nás, jak moc mu povolíme. To je přesně to, co Vám tato naprosto skvělá česká komedie nabízí.
    Hromada srandy, vynikající zápletky a šmodrchance, spousta nešťastných náhod a pochopitelně, nenapravitelní malí škůdci. Hlavně Matýsek. Mimochodem, velmi zajímavá role. Zahrát si jednu z nejhlavnějších postav a neříci ani slovo, tak to je fakt dost dobré.
    Cena tohoto filmu se různí, ale já ji sehnala jako přílohu k novinám za 49,- korunek a rozhodně nelituji.

• herecké obsazení
    • vtipná komedie
    • nikdy neomrzí
    • příběh tatínků s dětmi

Tento film patří do kategorie komedie. a opravdu se jedná o komedii která nikdy neomrzí. Tento vtipný fil se mi velice líbil . Měl výborné složení herců a pojednával a skupině tatínků které jejich manželky vyslali na zimní dovolenou. Normálně byste řekli že si to chlapi alespoň užijí a le žen jim přibalili děti a to už taková sranda opravdu nebude. tatínkové se ale stejně nevzdávají a přece to risknou sou to přece chlapi kteří se nikdy nevzdávají. tento film obsahuje mnoho vtipných hlášek které nikdy neomrzí jako například ,, ale maminka mi při koupání sundavala bačkorky " u tohoto okamžiku se sna dnasmál každý. Tento český film byl opravdu nadčasový velice se mi líbil a neznám nikoho komu by se jen trošičku nelíbil. Tento vtipný film doporučuji všem.

• Naprosto geniální nadčasová komedie
    • Výborné herecké obsazení
    • Neuvěřitelné výkony malých dětských hrdinů
    • Úžasný lidský inteligentní humor
    • Nezapomenutelné hlášky, které díky úspěchu filmu zlidověly
    • Děj filmu jak vystřižený ze života každého z nás
    • Nikdy se neomrzí

Roztomilý rodinný film na DVD " S tebou mě baví svět" si právem zaslouží titul Nejlepší komedie století. Je fakt, že s námětem tatínkové kontra hlídání vlastních potomků, a to všechno v rámci pánské jízdy na dovolené na malé horské chatě, to ani nemohlo dopadnout jinak, než že nás všechny film naprosto dostal. Pokaždé, když se s manželem na tento film díváme, si říkáme, jaké to muselo být při natáčení na place. Kolik si asi lidé ze štábu a herci užili legrace, kolik museli řešit nebezpečných situací a jak se jim vůbec podařilo zvládnout tu skvělou bandu malých dětí a natočit s nimi všechny ty krásné a úsměvné scény. Vždycky se na film budu těšit a nechám se nabít jeho milou pozitivní energií.:-)