Padesát odstínů šedi DVD

• Jamie Dorman představitel Christiana
    • Krásně zvolené melodie
    • Scénky z herny působivé
    • --

Je pravda že film daleko nedosahuje to co je v knize .Ale to snad žádný film natočený podle knihy . Představitel Christiana je proste dokonalý herecký výkon byl pro mě úžasný Dominant tak akorát .Až na tu závěrečnou scénu .
    Na Anu sem si musela zvyknout. Ale i ta to zahrála celkem dobře.
    Už se těším až vyjde druhý díl a DVD si opět zakoupím Mám všechny knihy tak ,ať je sbírka komplet :-D

Žánr
Režie
Sam Taylor-Johnson
Druh nosiče
DVD

Světový fenomén ožívá ve filmu Padesát odstínů šedi, ve kterém září Dakota Johnson a Jamie Dornan v ikonických rolích Anastasie Steele a Christiana Greye. Ana je nezkušená vysokoškolská studentka, jež dostala za úkol vyzpovídat tajemného miliardáře Christiana Greye. Pracovní záležitost ale brzy přeroste v nekonvenční milostný vztah. Ana je Christianovým oslnivým životním stylem uchvácena a postupně odhaluje Christianovu tajemnou stránku i své vlastní dosud nepoznané touhy. Vzrušující a vášnivá romance se jim stane testem, kam až mohou ve vztahu zajít.

3zákazníci nedoporučují produkt

supéér

moc se mi líbí

• Jamie Dorman představitel Christiana
    • Krásně zvolené melodie
    • Scénky z herny působivé
    • --

Na Anu sem si musela zvyknout. Ale i ta to zahrála celkem dobře.

• , zakoupeno v Hvezda

• Perfektní a dvojka ještě lepší
  • , zakoupeno v SEVT

• představitel hlavní mužské role :-)
    • nenásilně zachycené scény z "herny"
    • hezké některé songy
    • velmi nízká cena (na to, jaký to byl "HIT")
    • představitelka hlavní hrdinky (prostě mi nesedí)
    • příšerný český dabing

Ano, když už Odstíny, tak knihu, která je samozřejmě lepší. Mě se líbil Dornan v hlavní roli, přijde mi prostě sexy a akorát dominantní. Naopak Johnson jako Anastasie mi vůbec nesedla. Jinak film jsem čekala lepší, ale rozhodně neurazil. Za mě mohli trochu líp zvládnout sexuální scény, protože jsem "zvrácená" :-D. Film je vlastně klasický romantický příběh, kde je chvilku vidět nějakých hrátek. Rozhodně se nedá mluvit o nějakém ukázání BDSM nebo celkově o příběhu BDSM vztahu. Toho tam bylo skutečně hodně málo. Podívat se na film pro zajímavost, aby člověk věděl, o čem je, proč ne. Ale věřím, že hodně lidí se k němu rozhodně nebude vracet. A ten, kdo má rád filmy pouze v českém znění, tak zapláče, protože náš dabing je hrozný! Místy hodně potichu a strašně nekvalitní.

KNIHA BYLA URČITĚ LEPŠÍ

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

Jedním slovem - bomba

• , zakoupeno v SEVT

• J. Dornen
    • Příběh nic moc

Dobrá kulisa s výbornou hudbou, nicméně pro méně náročné

• , zakoupeno v DVD výdejna

• otevřenost, v neobvyklém erotickém vztahu.
    • -některé scény zdlouhavé.

-produkt jsem si vybral ze zvědavosti - protichôdné recenze.
    -Zkušenost dobrá
    -Technická kvalita vynikající
    - doporučil omezenému počtu zájemcú
    -Neobvyklé sexuální praktiky
    -Budu se snažit o výběr