Okresní přebor / Kolekce DVD

Herecké obsazení
Tatiana Vilhelmová

Boží počin :-)

• , zakoupeno v Filmgame.cz

Koupila jsem jako dárek, tak nemůžu posoudit. Ale doufám, že budou spokojeni.

• , zakoupeno v DVD výdejna

• jednoduše k uvolnění a zasmání seriál

jsem velice spokojený,jeto jeden z mála seiálů na který se rádi podíváte zas a znova

Žánr
Režie
Jan Prušinovský
Herecké obsazení
Tatiana Vilhelmová

Okresní přebor je místní fotbalová liga, kterou hraje i oddíl Slavoj Houslice. Podaří se jim probojovat se na vyšší krajskou úroveň? Uvidíte, jak se vede fotbalový klub v průměrné vesnici. Máte možnost zažít s hlavními hrdiny nejen sportovní, ale i osobní výhry i prohry.

DVD 1 1) Pohřeb 2) Nábor 3) Fanynka 4) Jesle

DVD 2 5) Forbes 6) Lucka 7) Kopačák 8) Schůze

DVD 3 9) Na váhu 10) Jaro 11) Konvoj 12) Láska

DVD 4 13) Inseminátor 14) Derby 15) Svatba 16) Návštěva z kraje

• délka: 16 x 27 minut
  • titulky: české pro neslyšící
  • zvuk: Dolby Digital 5.1: česky
  • herec: Vetchý Ondřej; Pokorná Jaroslava; Sobota Luděk; Novotný David; Vilhelmová Tatiana; Noha Leoš; Procházková Marika; Langmajer Lukáš; Kikinčuk Pavel; Mihulová Alena; Hampl Ladislav; Kopta Václav; Kohák Jakub; Nečas Pavel

Boží počin :-)

• , zakoupeno v Filmgame.cz

Koupila jsem jako dárek, tak nemůžu posoudit. Ale doufám, že budou spokojeni.

• , zakoupeno v DVD výdejna

• jednoduše k uvolnění a zasmání seriál

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

Skvělé obsazení a velká legrace.

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

• Seriál jsem sledovala při vysílání a ráda si ho připomenu z DVD.
  • , zakoupeno v DVDpremiery.cz

• Dobrý český humor s dobrým obsazením, který nezklamal.

Doporučuji.

• , zakoupeno v stample.cz

již jsem to několikrát viděla a chtěla jsem DVD vlastnit, abych si to mohla pouštět kdy se mi zachce.