muzikál ze střední 3: maturitní ročník - rozšířená verze DVD

Herecké obsazení
Zac Efron
Druh nosiče
DVD

Přišel čas na pořádnou oslavu. Filmový hit „Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník“ na DVD ve speciální rozšířené edici plné bonusů. Český dabing. Slavit by mohli i oblíbení studenti Troy, Gabriella, Sharpay, Chad, Ryan and Taylor, kteří postoupili do maturitního ročníku. Maturita ovšem znamená i odchod na univerzitu, rozdílné cesty dalším životem, a možná i konec současným přátelstvím a láskám. Celá parta se rozhodne nastudovat propracovaný muzikál, v němž se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy a zároveň obavy ze změn, jež budoucnost přináší. Skvělá muzika a fantastická taneční čísla, která v předešlých filmech ohromila celý svět, jsou s neuvěřitelnou dávkou energie ještě velkolepější, protože nyní vychází hluboko ze srdce.Bonusy:

• Vynechané scény

super

• skvělá hudba a taneční prvky
    • po shlédnutí HSM 1 a 2 nepřináší zásadní zvraty

vlastně mi v hlavně nijak neutkvěl

• Současně velmi oblíbený film mladší generace
    • Pěkný příběh
    • Romantický
    • Občas vtipný
    • Mnoho krásných písniček

Tento filmový muzikál se mi velmi líbil stejně jako mé sestře. toto další pokračování je opět o známých hrdinech ze středních. Tentokrát o maturitním ročníku. Je to poutavý film, plný písniček, přáteslkých a romantických scén, díky němuž v současné době šílí mnoho mladých dívek i chlapců. Doporučuji spíše pro mladé. A je za solidní cenu!!

• film pro dnešní mladou generaci
    • hodně příjemné hudby
    • jednoduchý děj

Muzikál ze střední je v dnešní době hodně oblíbeným filmem mladých, jak pak by ne, když se jedná o romantický příběh, který je opředen spoustou mladých a možná i talentovaných herců. Děj povídá o lásce a jsou v něm i pěkné písničky. Za podívání to stojí, ale ne každý den.

• Super film
    • Skvěle natočen
    • Skvěle vymyšlen

Ahojky.Tento film rozhodně doporučuji všem milovníkům high school musical ale i všem lidem,co mají rádi dobrodružství,muzikály,hudbu romantiku,humor a mnoho dalšího.Film,stejně jako jeho dva předchozí díly,mne velice zaujal a pobavil.Skvělá hudba to ještě zlepšuje.Taneční korky byly skvěle vymyšleny.Já byla spokojená a doporučuji se podívat

• americky hit
    • teenage movie
    • jednolitost
    • neoriginalnost

No co budu povidat, je to klasika - on chce ji , ona jeho ne, pak chvilku obracene a na konce si vsichni zaslzi a jeste si u toho pekne zazpivaji. Teenagerovske srdce zaplesa neb tam hraje mladenec hodny jejich kvalit a snů a vsichni jsou spokojeni. Na me jednoduche a ta predstava ze je to treti dil je jest horsi, videl jsem par dilu a rychle utekl...

• Více romantický
    • Písničky
    • Zbytečný

Třetí díl není ničím výjimečným a jen čerpá ze slávy dvou předchozích dílů. Troye a Gabrielu oddělí a musí se tajně navštěvovat. Na scénu přichází i nové postavy a nové písničky. Kvalitně nedosahují ani 50% písniček z prvního filmu. Tyto už jsou moc moderně propracované a ztrácí středoškolský cit. Cena disku je také podle mě přemrštěná a v dnešní době si film málokdo koupí.

• Herci
    • Písničky
    • Hlavní nápln děje podobná té co byla použita u prvního a druhého dílu

Další díl "High School Musical" od tvůrců dvou předešlých stejnojmenných filmových muzikálů .... Byla jsem na něm v kině a pak jsem ho ještě viděla u kámošky není to špatný,ale bohužel jde stejně jako v minulých dílech stále o to samé..... Celý díl se vždy chystají na vystoupení,které jim chce (většinou) překazit paličatá dědička Sharpey...a nakonci opět happy end...
    Ve filmu jsou pěkné písničky a pěkně ztvárněné role :D

• spousta skvělé hudby

Skvělý film, rovněž jako jeho předchůdci.
    Nejlepší na tomto filmu je spousta skvělé hudby a tance. Film je spíše romantický, ale určitě se bude líbit i lidem, kteří mají vztah k muzice.
    Příběh je propracovaný, texty hudby skvělé, výborné obsazení rolí, herci hrají divákům na city. Navíc se mi líbí souboj dvou dívek, ukazuje nám to, že se mnohdy zbytečně hádáme a že na mnohém nezáleží.
    Film má skvělý konec, ale to už bych prozrazovala mnoho, sami se podívejte a uvidíte ;-).