Lichožrouti DVD

Garantovaný nákup z Filmnadvd.cz

Top nabídka

Seřadit:

Nejlevnější nabídky (8)

Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 13 944 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 323 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 257 104 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 2 218 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 14 957 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč99 % • 9 146 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč99 % • 7 116 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč98 % • 13 239 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Popis produktu

Typ
filmy

Recenze

, zakoupeno v Martinus

• Animovaný příběh, viděli jsme v televizi.
    • Šestiletému vnukovi se pohádka moc líbila, proto jsem zakoupila DVD.
    • Film o radostech a strastech zlodějů ponožek - Lichožroutů a jejich soužití s námi lidmi.

, zakoupeno v Filmnadvd.cz

• velmi hezký film

, zakoupeno v DVDpremiery.cz

film mám jako dárek , ještě jsem ho nedaroval , až pod stromečkem snad udělá radost

Parametry produktu

Žánr
rodinné
Originální název
Lichožrouti
Typ
filmy

Popis produktu

Ahoj, já jsem Hihlík a jsem Lichožrout. Víte, kdo jsou to Lichožrouti? Určitě se vám občas ze šuplíku ztrácejí ponožky! A víte proč. Protože my Lichožrouti se vašima ponožkama živíme. Ale vždycky vám sníme jen jednu! Tu lichou. Nikdy nevezmeme celý pár. My se s vámi o vaše ponožky spravedlivě dělíme. Vy jednu, my jednu. To je fér, ne?Uvidíte, že být Lichožrout je jedno velké dobrodružství. Najít svou rodinu, ochránit ji a naučit se žít s vámi lidmi, to chce odvahu. A tu my máme. Nejsme totiž žádní fuskáči. Jsme Lichožrouti!“Rodinný animovaný dobrodružný film o radostech a strastech zlodějů ponožek - LICHOŽROUTŮ a jejich soužití s námi lidmi. Podle bestselleru spisovatele Pavla Šruta a výtvarnice Galiny Miklínové.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Hodnocení produktu

4zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
5 ×

, zakoupeno v Martinus

• Animovaný příběh, viděli jsme v televizi.
    • Šestiletému vnukovi se pohádka moc líbila, proto jsem zakoupila DVD.

, zakoupeno v Filmnadvd.cz

• velmi hezký film