Lego Ninjago film DVD

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

Vnoučata u vytržení

• super
  • , zakoupeno v DVDpremiery.cz

Produkt jsem nakoupila pro mého 11-ti letého syna, který je velice spokojený. Já osobně jsem film také shlédla a byla jsem mile překvapena.

Žánr
Animované
Originální název
The Lego Ninjago Movie
Typ
filmy

DVD: Lego Ninjago film 2017 / Sci-Fi, Komedie, Animovaný / 97 minut / USA

V prodeji od: 24. 1. 2018

V bitvě o NINJAGO® City jsou mladý Lloyd a jeho přátelé z týmu tajných bojovníků nečekaně vrženi do smrtícího dobrodružství. Pod vedením moudrého a duchaplného Mistra Wu (Jackie Chan) musí tento student, který se v noci mění v Zeleného Ninju, porazit zlého válečníka a nejhoršího padoucha všech dob - a shodou okolností také svého otce - Garmadona (Justin Theroux). Během odvážné mise se ninjové naučí držet při sobě a uvolnit svou vnitřní sílu, aby v působivém finále zachránili město.

• Hrají: Jackie Chan, Olivia Munn, Dave Franco, Justin Theroux, Michael Pena, Zach Woods, Abbi Jacobson, Kumail Nanjiani, Fred Armisen, Charlyne Yi, Ali Wong, David Burrows, Garret Elkins, Vanara Taing, Randall Park, Retta, Chris Hardwick, Robin Roberts, Michael Strahan, Constance Wu, Chris McKay, John Venzon
  • Režie: Charlie Bean, Paul Fisher, Bob Logan
  • Hudba: Mark Mothersbaugh
  • Scénář: Dan Hageman, Paul Fisher, William Wheeler, Tom Wheeler, Jared Stern, John Whittington
  • Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / slovensky DD 5.1 / turecky DD 5.1
  • Titulky: české, anglické pro neslyšící, slovenské, turecké
  • Obrazové formáty: 16:9 / 2,40:1

Bonusy: