Láska z pasáže DVD

Originální název
    Láska z pasáže
    Typ
    filmy

Veksl, podvody, krádeže, ale i křehký milostný vztah ve filmu Láska z pasáže. Devatenáctiletý Pavel Kříž tráví veškerý volný čas v pražských pasážích, bistrech a na diskotékách s partou zloděje Robyho. Pavel sice má maturitu, ale pracuje jako čistič oken, přičemž velkou část jeho příjmů tvoří zisk z podvodů, šmeliny a krádeží Robyho party, které dodává zaručené tipy. Není tedy příliš nadšen, když mu vedoucí úklidu přidělí mladou brigádnici Janu Hálkovou. Přestože se dívka netají nechutí k Pavlovu způsobu života, vznikne mezi nimi křehké citové pouto. To však nemůže vydržet v prostředí, v jakém se Pavel pohybuje. Mladík se dostává do stále větších problémů část Robyho party je dopadena policií a on nemůže sehnat peníze na vrácení dluhu. Situace se vyhrotí v okamžiku, kdy parta zlodějů unese Janu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 729 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Tenhle film je celkem fajn. Moje přítelkyně na konci vždycky brečí , protože hlavní hrdina v podání Lukáše Vaculíka na konci bohužel zemře. Záhrával si se špatnými lidmi a když chtěl ze všeho vycouvat , tak už bylo pozdě. mezi tím vším se zamiloval do své pracovní kolegyně. škoda jen , že filmy z této doby jsou , jak se říka na jedno brdo.

Na tento film jsem šel poprvé do kina v Praze krátce po jeho vzniku. A to do kina na Václavském náměstí.Vstup do kina byl průchodem pasáží. Film se mi moc líbil i když skončil smutně,líbil by se my jiný konec. Co mne však uchvátilo by to,když jsem vyšel s kina,tak jakobych vešel do filmu. Svědčí to o tom,jak se film dotýkal reality. Přesně jako ve filmu postávali mladí lidé v pasáži. Doporučuji každému mladému člověku, aby tento film vyděl.

Tak tento film je u mě na prvním místě.Jen ten konec je moc krutý,ale život je už takový.Proto kdo ještě tento film neviděl tak udělal moc špatně.Moc doporučuji se na něj podívat.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skvělý film, rád se na něj podívám znovu a znovu.
      Ze začátku celkem zajímavé, pak vás to ale strhne uplně do dějel. miluju tyhle druhy filmů. Navíc skvělé obsazení herců, skvělé dialogy a písničky jsou taký dobré.
      Příběh je takový.. klasický, ale jistě zaujme
      Tento film je prostě skvost, a mám ho velmi velmi rád.