Kráska a zvíře DVD

filmy

• , zakoupeno v Bontonland.cz

• Krásná pohádka a skvělé zpracování
  • , zakoupeno v Filmgame.cz

líbí se mi takové příběhy :-)

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

Film je úžasný, všechny americké filmy lehce strčí do kapsy. Zakoupila jsem si toto DVD neboť jsem tento film shlédla v televizi a maximálně mně upoutal. Vřele doporučuji všem. představitelka Krásky, byla opravdu kráska.

Žánr
fantasy
Originální název
La Belle et la bete
Distributor
BOHEMIA MOTION PICTURES
Typ
filmy

Bylo nebylo....Žil kdysi jeden kupec, jehož nejmilejší dcera se jmenovala Kráska. Kupec přišel o vše během strašlivé bouře a jeho rodina byla zruinována. Jednoho dne ztracen uprostřed lesa objevil něco úžasného, hrad plný bohatství. Za utrženou růži pro Krásku, však obludné Zvíře požadovalo jeho smrt.

Kráska se obviňuje za jejich strašlivé rodinné neštěstí a rozhodne se obětovat místo milovaného otce. Nicméně, to není smrt, která jí čeká v hradě Zvířete, ale spíše zvláštní magický život, radost a melancholie. Vyzbrojena jen svou odvahou a otevřeným srdcem, Belle triumfuje nad nebezpečím. Jak už to v pohádkách bývá, všechno dobře dopadne. Kráska se do zvířete zamiluje, princi se vrátí jeho původní podoba a budou žít štastně a spokojeně...

Český název:

Trailer k DVD Kráska a zvíře

• , zakoupeno v Bontonland.cz

• Krásná pohádka a skvělé zpracování
  • , zakoupeno v Filmgame.cz

líbí se mi takové příběhy :-)

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

Zajímavé zpracování, ale vlastně ani nevím, proč jsem si jej koupil. Možná jsem čekal více fantasy prvků...

• , zakoupeno v DVDobchod.cz

• hezký film
    • žádné výhrady

film splnil očekávání-hezký

• , zakoupeno v Filmgame.cz

Poháadka spíše pro dospěpé ,ale moc hezká