karcoolka DVD

Originální název
Hoodwinked
Typ
filmy

Veselá a talentovaná zvířecí víla Fauna se skamarádí s tajemným zvířetem, které se jednoho dne objeví v zemi Nezemi. Zvonilka i ostatní víly z něj ale mají trochu strach. Nyx, velitelka oddílu skautek, se rozhodne tvora zajmout dřív, než Nezemi zničí - to totiž předpovídá dávná legenda. Fauna stojí před obtížným rozhodnutím... poslechne hlas svého srdce, nebo rozumu?...

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

• hezký příběh
    • nemá

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

Skvělý film

• Ten film je suprrrrrrrr

je to SUPRRRRRRRRRR

• moderní pojetí pohádky

Pohádka kterou všichni dobře známe ale trochu víc moderní:D zaujal mě už název a moc jsem film chtěla vidět.Byla jsem mile potěšená je opravdu povedený a opravdu jsme se u něj nenudili

• sranda

karkoolka je aspon pro mě vydařený animák,jinak klasika předělaná na moderní pohádku,kde babička jezdí na snowboardu,líta a do toho stíhá péct to nejlepší cukroví v lese.
    dostala mě hlavně veverka která je hyperaktivní i bez napití kafe,a co teprve potom když se ho napije?
    Německý prodavač ŠNITLŮ(nebo jak se to píše) se chce dostat do filmu a králíček zloduch který se nebojí krást,někdo by řekl špatný příklad pro děti,ale malé z toho nebudou mít rozum a myslím že ty větší si to přeberou

• Originální pojetí karkuly
    • Skvěle propracovaný děj, spousta zvratů etc
    • Zakletý kozel, absolutně nejlepší postava celého filmu

Karcoolka je skvělý animovaný film, který paroduje Červenou Karkulku, tak jak ji známe my. Všechno se vyvíjí tak, jak má, až do okamžiku, kdy je karkula napadena vlkem, ale vše zachrání vpád dřevorubce. Následně na místo přijíždí policie, která všechny osoby zatkne a ty musejí vyprávět svojí část příběhu. Celý obrázek se pomalu začíná skládat dohromady a co by to bylo za komedii, kdyby to dopadlo tak, jak nikdo nikdy nečekal ?? Dál už nebudu nic říkat, abych vám nezkazil jedinečný pocit z filmu a jeho konce. Karcoolka je celovečerní film pro celou rodinu, každý si v tomto filmu najde to svoje. Celý film je okořeněn velice pěknými písničkami a samozřejmě skvělými animacemi, které z filmu činí naprostou pecku. Neváhejte a kupte si DVD ještě dnes

• Moderní verze klasické červené karkulky nejen pro děti
    • Určitě se u ní zasmějete
    • Řekl bych že lepší je originální verze s dabingem, tím ale děti nenadchnete

Jde o moderní a humorné pojetí klasické pohádky, která je známá po celém světě. Dost mě povabila. Animované prostředí a i postavy jsou pěkné. Velmi doporučuji.

• animovaný film
    • pohádka
    • určeno i pro děti

Jak už to bívá při animované pohádcevetšinou zastoupení jsou zvířata nijak to není ani ve filmu karcoolka nemůže chybětčervení čepeček ve městecku v lese se zacnou zavíratvšechy cukrárny až zbyte jenom ta kde je karcoolka vefilmuj je višetřovatetel žabák nakonec všechno rozlouskne tento film doporučuji.

• Superkomedie
    • Dobrý nápad
    • Akce a spád
    • Opakovatelně koukatelné
    • Kozel ZAKLETEJ
    • Dabing
    • Snad jen stopáž

Tato absolutně dokonalá superparodie na klasické pohádkové dílo, mě srazila na kolena. Myslel jsem že umřu smíchy. Jestli nemáte ani páru o co jde, nesnažte se tomu vyhnout ale naopak shánějte. Kdo neviděl toto, jakoby nežil. Sama zápletka je dosti omšelá, ale po pár minutách se to začně komplikovat, že ani pár JESSICA FLATCHEROVÁ a COLOMBO by to nedali dokupy. Je to animovaná komedio-krimi-akčně laděná pohádka pro ffffšechny.
    Úplný zlom nastane s poznání, podle mého soudu, nové postavičky, která v opravdové Karkulce vůbec není. Je to kozel...tak trošičku zakletej, to prokletí už trvá spoustu dní...
    Nebudu líčit děj, ale indície, které jsem v mé recenzi nasadil, by Vás měly dostatečně motivovat. Není nic horšího, než umřít nevzdělaný :-)

• originápní nápad
    • povedený film

Teno film začíná tím že se malá karkulka snaží dostat k babičce(která má závod ve snowboardingu). Ale cestu ji zkříží vlk (novinář) který si mysllí že karkulka je zlodějka. Pak k babičce vlítne Horst. Temto film doporučuji všem protože je to krásná parodie na karkulku a potěší snad každého :)