Jupiter vychází 2D+3D BD

sci-fi
Typ
filmy

• , zakoupeno v Film4U

• Co se týče vizuálu, tak dokonalost. Pokud se oprostíte od děje, tak si film vychutnáte.
    • Slabý děj, kde jsou zlaté časy Matrixu?

Pro mě zklamání, zvlášť, když jsem film shlédnul podruhé, tak bylo markantní, jak je to slabé, bezduché, blbé. Tohle súrozenci Warchovští fakt nevychytali.

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

• - maximum vesmírných sci fi efektů
    • - i romantici si přijdou na své
    • - příliš rychlý spád, celý děj bych rozdělil do 3 dílů (filmů)

Ze všech sci fi filmů, co jsem kdy viděl, jej řadím hned za Avatar. (Zatím jsem ještě neviděl druhý díl Avengers - Age of Ultron). Film doporučuji všem milovníkům vesmírné fantazie !!!

Žánr
sci-fi
Typ
filmy

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Film4U

• Slabý děj, kde jsou zlaté časy Matrixu?

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

• - maximum vesmírných sci fi efektů
    • - i romantici si přijdou na své
    • - příliš rychlý spád, celý děj bych rozdělil do 3 dílů (filmů)