Jak si nepodělat život DVD

"Jak si nepodělat život / Celková stopáž: 4 x 80 min. Učitelka základní školy s mindrákem ze své nadváhy, stárnoucí majitel nonstop lahůdek v nešťastném manželství, bankovní...
Garantovaný nákup z Filmnadvd.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 2 192 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 2 466 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 716 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 1 271 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč99 % • 59 230 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč95 % • 248 837 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 14 844 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč99 % • 9 071 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta54 Kč88 % • 887 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta63 Kč87 % • 6 179 recenzíDalší informace
5 dní • 1 varianta25 Kč94 % • 45 134 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 39 894 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 13 071 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta72 Kč98 % • 2 034 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč99 % • 7 061 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 512 436 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 308 recenzíDalší informace

Jak si nepodělat život
Typ
filmy

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

Příběhy ze života, které se mohou stát.Dobry výběr herců. Silný citový zážitek.

Líbilo,supr

Žánr
seriály
Originální název
Jak si nepodělat život
Typ
filmy

"Jak si nepodělat život / Celková stopáž: 4 x 80 min.

Učitelka základní školy s mindrákem ze své nadváhy, stárnoucí majitel nonstop lahůdek v nešťastném manželství, bankovní úřednice, které se najednou objeví podivný ekzém kolem očí, osamělý muž žijící v lesích a cizích chatách… můžou přežívat dál se svým problémem, skrývat ho a neřešit. Anebo se s ním porvou a za cenu šrámů a ran si svůj život opraví k lepšímu?

• Až budou krávy lítat / Režie: Tereza Kopáčová / Námět a scénář: Pavel Gotthard / Spolupráce na scénáři: Michal Reitler / Kamera: Martin Štěpánek / Hudba: Jiří Hájek / Kostýmní výtvarnice: Petra Krčková / Architekt: Milan Býček / Choreografka: Jana Burkiewiczová | Jsem učitelka v Berouně a mám dvacet kilo nadváhy. Hrají: Eva Hacurová, Sabina Remundová, Filip Král, Stanislav Majer, Jana Burkiewiczová, Jacob Erftemeijer, Daniel Bambas a další | Pomůže mi burleska přesvědčit sebe i vás, že tlustá neznamená nesvobodná, nebo mi jen obrátí život naruby?
  • Nonstop lahůdky / Režie: Jan Hřebejk / Námět a scénář: Tomáš Pavlíček / Kamera: Lukáš Milota / Kostýmní výtvarnice: Ivana Brádková / Architekt: Martin Rálek / Hrají: Eliška Křenková, Miroslav Krobot, Jitka Sedláčková, Jan Strejcovský, Václav Kopta, Tomáš Bambušek, Hana Seidlová, Martin Kyšperský a další | Můj život připomíná lehce nahnilý salát, ale dožil bych tak… kdyby se neobjevila ta holka, co jedná rychleji, než myslí.
  • Můj bezvadnej život / Režie: Tereza Kopáčová / Námět a scénář: Alice Nellis / Kamera: Martin Štěpánek / Hudba: Jan Ponocný / Kostýmní výtvarnice: Stanislava Šlosserová / Architekt: Jan Novotný /
  • Hrají: Tereza Brodská, Vasil Fridrich, Anna Peřinová, Veronika Divišová, Lucie Žáčková, Jitka Schneiderová a další | Jsem bankovní úřednice. Moje rodina i život bezchybně fungovaly a najednou mi to má všechno zničit nějaký ekzém? Nebo že by to předtím byla jen iluze?
  • Beze stopy / Režie: Vít Karas / Námět a scénář: Tomáš Holeček / Kamera: Pavel Berkovič / Hudba: David Solař / Kostýmní výtvarnice: Stanislava Šlosserová / Architekt: Milan Býček / Hrají: Ondřej Vetchý, Marika Šoposká, Václav Švarc, Vít Gajdoš, Jan Jankovský a další | Žiju sám, v lesích. Z lidí vídám jen jejich věci a prázdné chaty. Tak jsem si to vybral. Tahle zima se mi ale nevyvedla. Do cesty se mi přimotali lidé.
  • DVD 1: 1. Až budou krávy lítat / 2. Nonstop lahůdky | DVD 2: 3. Můj bezvadnej život / 4. Beze stopy

© Česká televize, 2019 / ? Česká televize, 2020 / Skryté titulky pro neslyšící / Zvukový popis pro zrakově postižené"

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta54 Kč88 % • 887 recenzíDalší informace
5 dní • 1 varianta25 Kč94 % • 45 134 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

Příběhy ze života, které se mohou stát.Dobry výběr herců. Silný citový zážitek.

Líbilo,supr