Debbie a její parťačky UHD+BD

Balení obsahuje 2 disky  (?) Ultra HD Blu-ray - Film v Ultra HD (3840 x 2160) - HDR (HDR-10, Dolby Vision) - Poměr stran 2.40:1 - Původní znění v Dolby Atmos - České...
Garantovaný nákup z Filmnadvd.cz

Do 2 týdnů • 1 varianta59 Kč98 % • 14 809 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 650 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč99 % • 9 052 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 870 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 599 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta49 Kč97 % • 13 516 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta49 Kč98 % • 13 023 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do měsíce • 1 variantaDárek119 Kč100 % • 201 recenzíDalší informace

Typ
filmy
4K rozlišení

• , Testováno s Testuj.to

• Tento film mě neskutečně bavil. Humorem, hereckým obsazením i akčním provedením. Osobně mám moc ráda Sandru Bullock. Bylo to skvělé provedení Dannyho parťáku do ženské sféry a předtím jmenovanému filmu se dorovnal u mě ho možná tento film i předčil. :)
  • , Testováno s Testuj.to

• Myslím si, že v traileru filmu to vypadá celkem lákavě, ale celý příběh je ve skutečnosti nepříliš poutavý. Nečekejte ženskou verzi povedených Dannyho parťáků. Oceňuji ale herecké obsazení, které mi přijde velmi originální a oceňuji také pár vtipných scén.

Žánr
kriminální
Originální název
Ocean's 8
Typ
filmy
4K rozlišení

Balení obsahuje 2 disky  (?)

Ultra HD Blu-ray

• Film v Ultra HD (3840 x 2160)
  • HDR (HDR-10, Dolby Vision)
  • Poměr stran 2.40:1
  • Původní znění v Dolby Atmos
  • České titulky
  • Český dabing v Dolby Digital 5.1
  • BD-66 (dvouvrstvý UHDBD)

Blu-ray

• Film ve Full HD
  • Poměr stran 2.40:1
  • Původní znění v Dolby Atmos
  • České titulky
  • Český dabing v Dolby Digital 5.1

Bonusy

• Reimaginace Gala večera (12:42 min.)
  • Honička v podpadcích (11:31 min.)
  • Dannyho parťačky 3.0 (13:15 min.)
  • Vystřižené scény (1:45 min.)

(43 minut, CZ titulky)

Dostanu nativní 4k Ultra HD?

Volné pokračování Dannyho parťáků vznikalo díky digitálním kamerám Arri Alexa Mini a SXT Plus, jejichž záznam ve 3,4k se sešel na 2k postprodukčním masteru. Pro účely UHDBD je tedy přepis upsamplován, což značí o něco menší nárůst drobnokresby než u nativních 4k prezentací, na druhou stranu oproti běžnému BD stále můžeme počítat s lepší kresbou, efektivnější kompresí a kvalitnějšími barvami díky WCG a HDR. To je navíc vedle základního HDR-10 doprovázeno Dolby Vision vrstvou.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , Testováno s Testuj.to

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , Testováno s Testuj.to

• Do kina chodím ráda, takže jsem si nenechala ujít ani tento film, i když nezná film, na který to navazovalo. Ale herecké obsazení bylo prima, známá jména, takže čas strávený v kině příjemně utekl...bylo to fajn... jděte. Nebo doma na DVD
    • Pro horké letní večery nebo dlouhou zimu.
  • , Testováno s Testuj.to

• vězdná komedie Debbie a její parťačky je parádním snímkem, který bude bavit každou ženu a myslím, že i mnohé muže. Herecké obsazení je báječné a děj je skvělý. Kdo ještě neviděl ať film určitě navštíví, protože stojí určitě za naši pozornost! :) Doporučuji