Comeback 1 DVD

filmy

• , zakoupeno v Hvezda

Pro syna líbí se mu to,

• , zakoupeno v POPRON.cz

• Splnilo moje očekávání tenhle produkt.

Moc se mi zamlouvala ceno tohoto produktu, určitě budu nakupovat dál.

• , zakoupeno v FilmArena.cz

• Perfektní

Nevím, co tady mám psát. Prostě jsem si u vás koupila to, co jsem chtěla.

Žánr
seriály
Originální název
Comeback
Typ
filmy

Hrdinou seriálu je kdysi slavný discozpěvák Tomáš Pacovský, který se pokouší žít normální život jako majitel obchodu s deskami, což mu hatí svérázný bratr, metalista Ozzák. Uštěpačná dcera Iva s kamarádkou Sašou a jejím bratrem Lexou mu na vyrovnanosti také nepřidávají stejně jako jejich svérázná matka Simona či prodavačka Marcelka.

Epizody:

Gott ex machina

Souboj titánů

Pomáhat a chránit

Pravidla rodinného provozzu

• Délka: 4x27 minut
  • Hrají: Tomáš Matonoha, Martin Dejdar, Dana Batulková, Kristýna Leichtová, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková a další
  • Režie: Petr Fišer
  • Zvuk: český 5.1
  • Titulky: české, české pro neslyšící
  • Obraz: 16:9

• , zakoupeno v Hvezda

Pro syna líbí se mu to,

• , zakoupeno v POPRON.cz

• Splnilo moje očekávání tenhle produkt.

Moc se mi zamlouvala ceno tohoto produktu, určitě budu nakupovat dál.

• , zakoupeno v FilmArena.cz

• Perfektní

Nevím, co tady mám psát. Prostě jsem si u vás koupila to, co jsem chtěla.

Jsem spokojena, prosím ještě další DVD Comebacku

• idealní dárek

proto že se mi to líbí a nejen mě

věnovala sem to k narozeninám