Chobotnice 5 / 1+2 DVD

La Piovra
Typ
filmy

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

o Chobotnici 5 jsem předtím nevěděl v trafikách již nebyla.
    oba díly 1 a 2 jsou velmi zajímavé a mohu je doporučit. bohužel jsem již nesehnal 3 a 4 díl jen 5 poslední díl.

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

Tuhle sérii jsem kdysi viděla, ale ještě jsem si ji neobjednala.

K doplnění celého seriálu, je dobré, že se to dá celé sehnat

Žánr
drama
Originální název
La Piovra
Typ
filmy

Legendární TV seriál. Po smrti komisaře Corrada Cattaniho si dává soudkyně Silvia Contiová za úkol vypátrat jeho vrahy a dosáhnout spravedlnosti. Díky spolupráci s americkou policií zatýká v New Yorku mafiánského bose, který prozrazuje jména dvou mužů zapojených do vraždy Cattaniho: baron Giovanni Linori, významný sicilský obchodník napojený na mafii, a Antonio Espinosa, tajný organizátor mnoha mezinárodních podvodů. Simon Barth, úředník protidrogového oddělení DEA, který se účastní operace, přesvědčí Davida Licata, aby se infiltroval do Linoriho klanu. Licata je jediný člověk, který přežil masakr policejního týmu před 15 lety spáchaný na Linoriho objednávku. A tak se životy Silvie a Davida protnou v Linoriho vile na Sicílii, kam směřuje i řada minulých a současných nevyřešených záhad.

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

o Chobotnici 5 jsem předtím nevěděl v trafikách již nebyla.

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

Tuhle sérii jsem kdysi viděla, ale ještě jsem si ji neobjednala.

K doplnění celého seriálu, je dobré, že se to dá celé sehnat