Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Proč použít tlačítko Koupit na Heurece?

Je to jednodušší, rychlejší, nakoupíte z více obchodů najednou a bezpečně. Údaje vyplníte jen jednou, s reklamací vám pomůžeme a garantujeme vrácení peněz.

Nejlevnější nabídky Californication DVD

Další nabídky obchodů (9)

Californication DVD - Specifikace

Žánr

komedie

opravit

Originální název

Originální název

Californication

opravit

Typ

seriály

opravit

3D film

3D film

ne

opravit

Český dabing

ano

opravit

Kolekce obsahuje: Californication 1. série 2DVD (Californication Season 1) 2007 / Seriál, Drama, Komedie / 327 minut / USA Na DVD teď přichází nejdiskutovanější pořad roku 2007 a kritikou oceňovaný televizní hit Californication! David Duchovny se vrací na obrazovku s portrétem spisovatele Hanka Moodyho, za který získal Zlatý glóbus. V novém provokativním seriálu Hank střídá závislost na drogách s posedlostí sexem, vychovává dceru a pokouší se získat zpátky ženu svého srdce. Jenže život se mu přitom nádherně vymyká z rukou. Jak, to se dozvíte z téhle kolekce tří disků, které obsahují všech 12 svěžích a sexy dílů první série a zvláštní bonusy Californication 2. série 2DVD (Californication Season 2) 2008 / Seriál, Drama, Komedie / 323 minut / USA David Duchovny se vrací ve své roli oceněné...

celá specifikace

Recenze Californication DVD

Ověřený zákazník Film4U

Katka

Přidáno: 16. září 2015

Zakoupeno v Film4U

100%

Doporučuje produkt

vynikající seriál, správně cynický a nadnesený, sexistický, ale přesto s hlubším podtextem, seriál už jsem jednou viděla celý, ale musela jsem si ho koupit, ať se můžu dívat kdykoliv budu chtít, taky všechny díly pohromadě v dobrém balení, což je lepší, než to kupovat zvlášť, cena rozhodně odpovídá kvalitě, stojí to za to ;)

Film moje očekávání: Splnil

Vývoj ceny Californication DVD