Bakaláři DVD

Typ
filmy

• Už se moc těším*
  • , zakoupeno v Film4U

• Již jednou jsem je viděla, moc se mi líbili.

Jsou to příběhy ze života.

Žánr
klasické
Originální název
Bakaláři
Typ
filmy

Fenomén televizní obrazovky sedmdesátých a osmdesátých let, ve kterém si zahrála celá řada našich předních umělců. Připomeňme si 36 těch nejlepších veselých i dojemných příběhů ze života, natočených na motivy diváckých dopisů.

• Už se moc těším*
  • , zakoupeno v Film4U

• Již jednou jsem je viděla, moc se mi líbili.

Jsou to příběhy ze života.

• Zábava, poučení, drama, lidskost...zkrátka nebudete se chtít utrhnout :-)
    • Jednoznačně cena a diletantské zpracování, viz shrnutí.

Jedná se skutečně vesměs o podařené příběhy, které už dnes nikdo není schopen natočit, nejen kvůli tomu, že nejsou kvalitní herci, ale scénáristi, dramaturgové, režiséři apod. Nepochopil jsem proč jsou na jednom DVD disku pouze 3 příběhy, když by se jich tam v pohodě vešlo min. dvakrát tolik. Jeden aby na to měl celou knihovnu! Je to celé jaksi očesané, bez titulků pro neslyšící, bez Menšíka, bez závěrečných či úvodních titulků, bez autorů, doby vzniku, hereckého obsazení, zkrátka a dobře, jedná se o diletantství České televize, takto zprasit předražené DVD, to chce tedy kumšt. Popis DVD je skoro na lupu, ale je tam i slovensky, jako kdyby to na slovenský trh nemohlo být zvlášť. O tom, za kolik to prodává sama Česká televize, nemluvě. Např. krimi seriál Clona (7 DVD) prodávají za 699,-Kč + poštovné a balné, já to koupil za 490,-Kč v knihkupectví Mobi na Ládví bez dalších poplatků!!!

• , zakoupeno v Radiotéka

• Jsou to velmi hezké příběhy.
    • Chybělo nám, že nebyli na konci každého dílu uvedeni hlavní představitelé.

Celkem jsme spokojeni.

• , zakoupeno v FilmyZaStovku.cz