2bobule DVD

Garantovaný nákup z Dobré knihy

Skladem • 1 varianta29 Kč94 % • 45 012 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč81 % • 5 295 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 640 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta59 Kč95 % • 304 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč97 % • 39 885 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 14 805 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 13 015 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč99 % • 9 049 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč100 % • 7 038 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 551 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek119 Kč100 % • 201 recenzíDalší informace

Originální název
Vinaři
Typ
filmy

Volné pokračování úspěšné komedie Bobule   2Bobule jsou volným pokračováním úspěšné filmové komedie Bobule. Opět budeme sledovat trampoty dvojice kamarádů Honzy a Jirky, z nichž ten první se pouští jakožto vinař začátečník do vrcholného umění slámového vína. Nejen, že selhává, ale po nečekaném příchodu kumpána Jirky se jeho život obrátí naruby. Jirkova slabost pro ženy se totiž zvrhla doslova v zápas o život. Důležitou roli hraje i poklidné a vstřícné prostředí moravských vinic . . a Svatomartinské

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

• Šlo o dárek pro přítelkyni
    • Osobně dané DVD znám a doporučuji jako vydařené, lepší než první díl
  • , zakoupeno v Filmnadvd.cz

Hezký

• , zakoupeno v FilmArena.cz

• sranda
    • -

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v POPRON.cz

• film má děj i spád, místy je člověk zvědav, co přijde potom
    • --

film jsem si objedna proto, že jsem jej část někde shlédl a chtěl jsem ho mít doma k celému shlédnutí i pobavení.
    Film doporučuji

• , zakoupeno v DVDeshop.cz

• viděla jsem první díl BOBULE aproto jsem chtěla i druhý díl
    • první díl byl lepší, druhý mne tolik nezaujal

mám ráda české filmy

• super

dobrý film

• úžasnej film

úžasný film a super cena

• Hezké, i když trochu bláznivé pokračování Bobulí
    • Trochu rozvláčný konec filmu

Měla jsem trochu obavy po přečtení recenzí, ale dívatelné to je a vtipné taky, možná trochu rozvleklejší, holt 2. díl. Pozn.: děda už tam hraje jen jako duch, možná tomu trochu chybí

skoro stejně dobré jako Bobule