Zdivočelá země kolekce 16 DVD

skvělý film

• , zakoupeno v Filmgame.cz

dssd

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

FILM JSEM CHTĚL MÍT DOMA PROTOŽE MNE ZAUJAL.

Žánr
Režie
Hynek Bočan
Herecké obsazení
Zbyněk Fric

Nabízíme kompletní vydání českého seriálu Zdivočelá země v hlavní roli s Martinem Dejdarem, který pojednává o poměrech panujících v českých zemích po druhé světové válce. Seriál začíná rokem 1945 a končí rokem 1990. Antonín Maděra (Martin Dejdar), který ve válce sloužil jako pilot v Anglii, se po válce vrací do rodné vesnice a prožívá pohnuté osudy s celou řadou osobních i pracovních krizí.

DVD 1 (160 minut) 1. díl 2. díl

DVD 2 (159 minut) 3. díl 4. díl 5. díl

DVD 3 (158 minut) 6. díl 7. díl 8. díl

DVD 4 (159 minut) 9. díl 10. díl 11. díl

DVD 5 (159 minut) 12. díl 13. díl (Začátek 2. řady) 14. díl

DVD 6 (159 minut) 15. díl 16. díl 17. díl

DVD 7 (158 minut) 18. díl 19. díl 20. díl .... a další

Obsahuje 1. až 4. řadu seriálu. Celkem 45 dílů.

• Režie:Hynek Bočan
  • Scénář:Hynek Bočan
  • Kamera:Ivan Šlapeta, Vladimír Holomek
  • Hudba:Zdeněk Barták
  • Hrají:Martin Dejdar, Jana Hubinská, Jakub Zdeněk, Jiří Langmajer, Jakub Wehrenberg, Jan Teplý ml., Radim Kalvoda, Zbyněk Fric, Václav Chalupa, Čestmír Řanda ml., Jiří Schmitzer, Jiří Lábus, David Suchařípa, Oldřich Vlach,
  • Formát obrazu: PAL 16:9
  • Rok natočení: 1997
  • Titulky CZ: Ano
  • Země: ČR
  • Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo)

skvělý film

• , zakoupeno v Filmgame.cz

dssd

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

FILM JSEM CHTĚL MÍT DOMA PROTOŽE MNE ZAUJAL.

• , zakoupeno v SEVT

OK

• , zakoupeno v POPRON.cz

• Výborný seriálový přiběh , který mapuje poválečnou historii Českoslovenka.

Velice dobře zpracovaný přiběh válečného pilota, který se vrací
    do rodné vesnice až nakonec po unoru 1948 bude uvržen do lágru jako politický vězeň.Příběh vypráví i o tom jak trpí i jeho blízcí a rodina. Konečně Je natočeno něco co poukazuje i na to co celé roky komunisti překrucovali a o čem říkali nepravdu. Ano je to jen zlomek z mozajky osudů lidí, ktří skončily v takových lágrech , byli mučeni jen za to že bojovali proti německým okupantům na druhé straně. Takoví lidé byli pro komunistický režim potenciální hrozbou a proto se je snažil po únorový režim systematický režim likvidovat po vzoru velkých bratrů ze SSSR.
    Bylo by dobré kdyby se točilo více takových filmů a seriálů , které by odpovídaly reálitě. Z tohoto důvodu jsem si tento produkt zakoupil, protože zpracování seriálu je velice výborné a obsahuje to co by pravda obsahovat měla. Cenově jsem spokojen. Doporučuji tento produkt všem generacím jak starším tak i té nejmladší, té obzvlášť , aby poznala skutečnou pravdu o povalečné historii naší republiky.

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

• velice poučný film i pro mládež
    • -

Kolekce nabízí přehledně zpracované události, které se u nás odehrávaly po válce (osidlování vysídlených Sudet) a poté nástup totalitní komunistické garnitury, která u nás trvala bohužel až do roku 1989. Kolekci by měla shlédnout zvlášť mladší generace, která má to štěstí, že se s komunismem nikdy nesetkala, a tak nezná jeho zákulisí, intriky a zhoubnost.

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

Ukazuje historii tak, jak se ve skutečnosti udála.

• Komletni serial

Doporucuji pro fandy tohoto serialu

• pohádka o komunizmu jak bylo zle
    • dneska je to ještě horší
    • za rok 300 sebevrahů jen na kolejích
    • co si mám o tom myslet

Asi si koupím Zdivočelou zemí, to mě uklidní.

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

S produktem jsem spokojená. V tv jsem neměla možnost shlédnout všechny díly.