Policie Modrava DVD

• pěkné balení
    • výborný seriál

spokojenost

• , zakoupeno v Film4U

Krásný seriál natočený v úžasném prostředí Šumavy.

Žánr

• pěkné balení
    • výborný seriál

spokojenost

• , zakoupeno v Film4U

Krásný seriál natočený v úžasném prostředí Šumavy.

• , zakoupeno v Film4U

• Skvělý seriál + BONUSY, naprostá SPOKOJENOST.
    • DĚKUJI a DOPORUČUJI!!!

Skvělý seriál + BONUSY, naprostá SPOKOJENOST.
    DĚKUJI a DOPORUČUJI!

• líbý se

parada

• , zakoupeno v Knihkupectví Papyrus

• Skvělý scénář a herecké výkony protagonistů.
    • Důvěrně známé prostředí - krajina,kde jsem trávil často dovolenou atd.

Kvalitní seriál,co do scénáře,hereckých výkonů dobře vybraných a sympatických protagonistů.Jednotlivé příběhy působí věrohodně,nejsou ,co do děje přehnané - JSOU PROSTĚ NAŠE ČESKÉ
    Seriál vřele doporučuji všem,kdo chtějí mít ve svých videoarchivech kvalitní produkt tohoto žánru.

• všechny díly seriálu

doporučuji skvělý krimiseriál

• , zakoupeno v FilmArena.cz

• Velmi pěkné balení
    • Dobře nahrané

Mám rád tento druh detektivního žánru
    Doporučuji ostatním milovníkům detektivek

• , zakoupeno v FilmyZaStovku.cz