Pán prstenů kolekce limitovaná edice DVD

Žánr
České titulky
Režie
Jackson Peter

• , zakoupeno v stample.cz

• Bohužiaľ titul mi ani nebol doručený, pretože už ho nemali skladom.

• Skvělý film
    • Prodloužená verze

• Skvělá sběratelská edice pro milovníky Pána prstenů
    • Vhodné jako dárek
    • Nepolepené DVD- vypadá jak vypálené

Dárek k Vánocům, který udělal radost.

Žánr
Režie
Jackson Peter

Kolekce obsahuje:

Pán prstenů: Společenstvo prstenu - limitovaná edice:

S pomocí odvážného Společenstva přátel a spojenců se Frodo vydává na nebezpečnou výpravu, jejímž cílem je zničení legendárního Jednoho prstenu. Držitel 4 Oscarů 2001, kamera, masky, původní filmová hudba, vizuální efekty.

• Hrají: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Sean Astin, Liv Tyler, Cate Blanchett, John Rhys-Davies, Billy Boyd, Dominic Monaghan, Orlando Bloom, Hugo Weaving, Sean Bean, Ian Holm, Andy Serkis

KAŽDÁ SBĚRATELSKÁ DVOUDISKOVÁ SADA OBSAHUJE: 1. DISK

Obsahuje dosud nezveřejněné záběry!

Natočeno filmařem Costou Botesem (osobně vybraným Peterem Jacksonem), tyto jedinečné dokumenty obsahují neupravené záběry a odhalují příběh v pozadí toho největšího filmařského dobrodružství.

Pán prstenů: Dvě věže - limitovaná edice

Napínavé dobrodružství trilogie Pán prstenů pokračuje ve druhém filmu. Společenstvo se rozpadá, ale výprava, jejímž cílem je zničení Jednoho prstenu pokračuje. Držitel 2 Oscarů 2002, vizuální efekty, střih zvukových efektů

• Hrají: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Sean Astin, Billy Boyd, Liv Tyler, John Rhys-Davies, Dominic Monaghan, Christopher Lee, Miranda Otto, Brad Dourif, Orlando Bloom, Cate Blanchett, Karl Urban a další

KAŽDÁ SBĚRATELSKÁ DVOU DISKOVÁ SADA OBSAHUJE: 1. DISK

Pán prstenů: Návrat krále - limitovaná edice

Závěrečná bitva o Středozem začíná. Frodo a Sam, vedeni Glumem, pokračují ve své nebezpečné pouti k ohňům Hory osudu, aby zničili Jeden prsten.

DRŽITEL 11 Oscarů VČETNĚ NEJLEPŠÍ FILM 2003 2003, výprava, kostýmy, režie, střih, masky, filmová hudba, filmová píseň, nejlepší film, střih zvukových efektů, vizuální efekty, adaptovaný scénář.

• Hrají: Elijah Wood, Billy Boyd, Dominic Monaghan, Sean Astin, Ian McKellen, Ian Holm, Viggo Mortensen, Orlando Bloom, Liv Tyler, Christopher Lee, Cate Blanchett, John Rhys-Davies, Bernard Hill, Brad Dourif a další

KAŽDÁ SBĚRATELSKÁ DVOU DISKOVÁ SADA OBSAHUJE: 1. DISK

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v stample.cz

• Bohužiaľ titul mi ani nebol doručený, pretože už ho nemali skladom.

• Skvělý film
    • Prodloužená verze

• Hezký vzhled balení
    • Rozšířená i kinoverze - kvůli rozšířené jsme hlavně kupovali
    • NICMÉNĚ !!! v některých částech chybějí české titulky, některé věty nejsou přeloženy. Na to, že se nejednalo o levný produkt, jsem velmi nemile překvapena.

Jako milovníci Tolkiena naštěstí máme i normální DVD, nejen tuto edici, protože pro lidi neznalé anglického jazyka to rozhodně není. V některých pasážích pak uniká smysl celého vyprávění...

• Spousta bonusů
    • Rozšířené verze filmů
    • Pěkné balení
    • Disk se musí v půlce filmu otočit, což je trochu nepříjemná věc
    • Na mojí televizi musím zmenšit obraz, aby titulky vylezly zpod obrazovky, ale to je asi jen můj problém

Za asi 1000 korun dostanete do rukou kultovní dílo v perfektní kvalitě a k tomu obdržíte spoustu bonusů z natáčení a ještě rozšířené verze samotných filmů (pochopitelně s titulky, protože se nejedná o oficiální kinoverze). Zároveň, když si budete zrovna film vychutnávat, naskočí žádost o otočení disku, což je trochu nepříjemné a tuším, že vás poté hodí zase do menu (ale vážně jen tuším :) ) Zážitek jsem si tím zkazit pochopitelně nenechal a ve 100% kvalitě obrazu i zvuku tahle fantasy legenda opravdu ožívá a nemusím snad dodávat, že je to úplně jiný zážitek, než když si film někde stáhnete :)

• Skvělá sběratelská edice pro milovníky Pána prstenů
    • Vhodné jako dárek
    • Nepolepené DVD- vypadá jak vypálené

Dárek k Vánocům, který udělal radost.

• jsem spokojena

produkt byl vánočním dárkem

• , zakoupeno v FilmArena.cz

potřebovala jsem rychle českou verzi trilogie. obchod proběhl ryhle a korktně

• , zakoupeno v POPRON.cz

• Nezkrácená verze
    • V originále s českými / anglickými titulky

Když byl Pán prstenů zfilmován, dlouho jsem váhala, než jsem se na něj podívala, protože většinou jsem proti knize zklamána. A Pána prstenů jsme doma četli několikrát i nahlas. Ale tenhle film patří k těm několika výjimkám. Byl udělán s citem, už jsme ho viděli několikrát a proto ho chceme mít doma :-)

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

• To co jsem očekával se splnilo.
    • Pán Prstenů konečně u mě doma.
    • Jak rozšířená verze tak kinoverze.
    • Nadmíru spokojen.
    • Snad jen že u rozšířené verze není CZ dabing, ale neberu to jako zápor, myslím si, že si takhle procvičit angličtinu je v pohodě.
    • Absenci CZ dabingu neberu tedy jako zápor

Pán Prstenů se mi líbí již od dětství, vždy jsem toužil vidět ty záběry, které ve filmu jinak neuvidím. Nu koupil jsem a neprohloupil jsem. Pokud jste fanda Pána Prstenů tak již objednávejte. 100% doporučuji.

• , zakoupeno v POPRON.cz

• skvělý film
    • výborný bonusový materiál
    • k dispozici i prodloužená verze v anglickém znění s titulky -úžasné

Jednoznačně skvělý film, počet Oskarů hovoří za vše, lepší je prodloužená verze, je slyšet originál, i když český dabing je špičkový. Bonusový materiál doporučuji sledovat až po shlédnutí všech dílů, aby nepřišlo nečekané rozčarování - je použito hodně triků a animací.