Na hraně zítřka 3D+2D BD Futurepak

Tony Way
Druh nosiče
Blu-ray

• , zakoupeno v Filmgame.cz

• nejlepší dostupné vydání v "plechovce"
    • nepokrácené bonusy, vše jako v zahaničních vydáních
    • metalpak přeci jen není tak fešný jako steelbook
    • tragický dabing (asi jsem zaujatý, film jsem už viděl tolikrát v originále, že jsem češtinu po 10 minutách vypnul)
    • slabé vystřižené scény, je jich málo a nic zajímavého nepřinášejí

Kvalitní sci-fi komedie, nesrovnatelně lepší než její japonská knižní předloha (naprosto nedoporučuji číst), herecké výkony hlavní dvojice a Billa Paxtona úžasné. Cruise úplně nemusím a tohle je první jeho film, který jsem si koupil na originálu, tak se mi líbil.

Žánr
Herecké obsazení
Tony Way
Druh nosiče
Blu-ray

Akční sci-fi NA HRANĚ ZÍTŘKA se odehrává v blízké budoucnosti. Mimozemšťané, které lidstvo nazývá Mimikové, připomínají včelí kolonii. Soustavně útočí na Zemi, z velkoměst dělají ruiny a zůstávají po nich miliony lidských obětí.

Podplukovník Bill Cage (Tom Cruise), nikdy nebojoval v bitvě. Bez okolků je zbaven hodnosti a bez výcviku s mizernou výzbrojí poslán do první linie, což je pro něj v podstatě jistá smrt. Po pár minutách skutečně umírá, ale podařilo se mu zneškodnit Alphu. Procitá tak na začátku stejného dne a musí opět bojovat a zemřít... a stále dokola.

Do časové smyčky se dostal tím, že utrpěl fyzický kontakt s mimozemšťanem a je tak nucen prožívat lítou bitvu znovu a znovu. S každým dalším dnem se však zvyšují jeho dovednosti a odolnost. Bojuje spolu s členkou speciálních jednotek Ritou Vrataski (Emily Blunt), které podařilo zničit víc Mimiků než kdokoliv jiný. Spolu se budou snažit najít způsob, jak vetřelce porazit...

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Filmgame.cz

• nejlepší dostupné vydání v "plechovce"
    • nepokrácené bonusy, vše jako v zahaničních vydáních
    • metalpak přeci jen není tak fešný jako steelbook