Krtkova dobrodružství 1-5 + Krtek a kalhotky pošetka DVD

Druh nosiče
DVD

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Sada DVD mně byla doručena v rekordním čase, ihned po připsání platby na účet

Sadu DVD jsem vybrala jako dárek dětem do ciziny, tak vlastní zkušenosti nemám. Ale doporučuji všem nakupovat v Levneucebnice.cz. Vše, co jsem potřebovala vědět předem mně ochotně pracovníci obchodu vysvětlili.

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

• krásné české animované pohádky
    • na začátku každého dílu by mohl být název pohádky

krátké a hezké příběhy krtečka, které zaujmou i ty nejmenší děti

• , zakoupeno v POPRON.cz

• Mám malé děti. A Krteček je u nás hlavní hit, který nezklame.

Žánr
Rok vydání
2014
Druh nosiče
DVD

DVD film Krtkova dobrodružství 1-5 + Krtek a kalhotky [2004]. Český večerníček. Papírový obal. Dolby Digital. Půvabný animovaný seriál o Krtečkovi, který má hodně přátel a s nimi zažije spoustu dobrodružství? Příběhy oblíbeného krtečka výtvarníka a režiséra Zdeňka Milera. Krtek kdysi toužil po plátěných kalhotkách, a aby se mu nestýskalo, dostal brzy spoustu dalších kamarádů – myšku, zajíce, žabičku, ježka, šneka či docela obyčejnou žížalu.Krtkova dobrodružství 1:

Krtek zahradníkem • Krtek a paraplíčko • Krtek a žvýkačka • Krtek a zelená hvězda • Krtek a lízátko • Krtek v ZOO • Krtek a tranzistor • Krtek a ježek • Krtek a televizor

Krtkova dobrodružství 2:

KRTEK a autíčko • KRTEK a koberec • KRTEK o vánocích • KRTEK na poušti • KRTEK a karneval • KRTEK a vejce • KRTEK chemikem • KRTEK a zápalky • KRTEK a buldozer • KRTEK a telefon • KRTEK malířem • KRTEK fotografem • KRTEK hodinářem • KRTEK a muzika

Krtkova dobrodružství 3:

Krtek ve městě • Krtek ve snu • Krtek a kachničky • Krtek a kamarádi • Krtek a oslava • Krtek a robot • Krtek a uhlí • Krtek a weekend

Krtkova dobrodružství 4:

Krtek a medicína • Krtek a filmová hvězda • Krtek a maminka • Krtek a sněhulák • Krtek a houby • Krtek a zajíček • Krtek a metro • Krtek a myška

Krtkova dobrodružství 5:

Krtek a orel • Krtek a hodiny • Krtek a flétna • Krtek a pramen • Krtek a šťoura • Krtek a rybka • Krtek a vlaštovka • Krtek a žabka

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta65 Kč98 % • 9 014 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Sada DVD mně byla doručena v rekordním čase, ihned po připsání platby na účet

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

• krásné české animované pohádky
    • na začátku každého dílu by mohl být název pohádky

krátké a hezké příběhy krtečka, které zaujmou i ty nejmenší děti

• , zakoupeno v POPRON.cz

• Mám malé děti. A Krteček je u nás hlavní hit, který nezklame.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta65 Kč98 % • 9 014 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v POPRON.cz

S produktem jsem spokojena, můj syn má krtka moc rád