Babovřesky DVD

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

Syn je spokojený. Film doporučuji.

• , zakoupeno v SEVT

• Dobry a srandovni film,Troska ma dobry filmy :-)

Liby se mi takoveto české vesnicke komedie,ze se clovek zasmeje :-)

Ano doporucuji tento produkt,je to zabava a sranda.

skoda,ze uz nevysel další 3 dil.

• Legrace

Prima

Produkt nemá žádné parametry.

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Filmnadvd.cz

Syn je spokojený. Film doporučuji.

• , zakoupeno v SEVT

• Dobry a srandovni film,Troska ma dobry filmy :-)

Liby se mi takoveto české vesnicke komedie,ze se clovek zasmeje :-)

Ano doporucuji tento produkt,je to zabava a sranda.

skoda,ze uz nevysel další 3 dil.

• Legrace

Prima

• je to pěkný

je to pěkný a doporučuji

• Nevidím nic, bohužel..
    • Celý film, všechny kopie spálit, zničit!

S vědomím, do čeho jdu, jsem si tuto monstróznost pustila.. a schválně jsem se kontrolovala, jestli se zasměju. Ani jednou jedinkrát. Troška s tím měl seknout po Princezně ze mlejna a ztratit se do důchodu.

• Skvělá komedie

Zdeněk troška má skvělí komedie

• vše
    • neznám

Prima komedie

• , zakoupeno v DVDpremiery.cz

• POHODOVE

DOBRY PRI DNESNIM DENNIM KALUPU

• , zakoupeno v FilmArena.cz

• nikde jsem nemohl tento film sehnat

tento film je nenarocny na mysleni a je velmi vesely

• nemusím do obchodu

Rychlé dodání